Gry

Destiny 2 jednak dopiero w 2017 roku

przeczytasz w 1 min.

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia. Na Destiny 2 trzeba będzie jeszcze poczekać.

Destiny 2

Spodobało wam się Destiny? Jeśli tak to z jednej strony cieszyć może was obietnica dużego dodatku. Z drugiej jednak jeśli liczyliście na Destiny 2 to będziecie musicie uzbroić się w cierpliwość.

Pod koniec stycznia źródła Kotaku sugerowały, że premiera Destiny 2 została opóźniona. Pierwotne mówiło się o wrześniu tego roku, ale plany rzeczywiście się zmieniły. Activision poinformowało oficjalnie, iż Destiny 2 zobaczymy dopiero w 2017 roku.

„Activision wraz ze swoim partnerem Bungie przygotowuje duże rozszerzenie dla Destiny, które wydane zostanie w 2016 roku. Jeśli chodzi o kolejną pełną grę, o sequel to plany zakładają rok 2017.”

To ta dla wielu gorsza wiadomość. Oczekiwanie na nową grę uprzyjemnić ma, zgodnie z powyższym komunikatem, rozszerzenie przygotowywane z myślą o pierwszej części. Za wcześnie na szczegóły, niemniej ma być ono udostępnione w tym roku i przynieść wiele nowości. Jak określa to ekipa Bungie, „pojawią się nowe przygody, niebezpieczni przeciwnicy i błyszczące skarby”.

Źródło: forbes, IGN

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  Muszą nazbierać kolejne 500 baniek na kampanię reklamową.
  • avatar
   cyferluu
   6
   piep**yć destiny kup DILDO !!!

   http://www.magazyn-hamag.pl/artykul/zmyslowe-prezenty-walentynkowe-2016-1407.html?utm_source=benchmark_news&utm_medium=benchmark&utm_content=zmyslowe-prezenty-walentynkowe-2016

   Ręce opadają ludzie dosłownie po kolana... jak wy się rodzicom tych wszystkich nieletnich co newsy o GRACH chcą czytać się wytłumaczycie ?
   • avatar
    pycipro
    -4
    blacharz nadal nie zagrał w Destiny. Raczej już nigdy nie zagrają platforma jest spalona Acti o tym wie.