• benchmark.pl
 • Gry
 • W Destiny 2 lada dzień rozpocznie się Sezon Świtu - nadciągają nowości
Gry

W Destiny 2 lada dzień rozpocznie się Sezon Świtu - nadciągają nowości

przeczytasz w 1 min.

Wraz z początkiem października gra Destiny 2 zaliczyła nowy początek. Już w tym miesiącu otrzymamy kolejny rozdział tej opowieści, zatytułowany Sezon Świtu.

Coś się kończy, coś się zaczyna. To pierwsze to inwazja Weksów, to drugie zaś jest nowym zadaniem od Ozyrysa, w którym przyjdzie nam podjąć walkę z Psionicznymi Oprawcami Kombinatu. Trzeba ich powstrzymać przed niecnym planem zmanipulowania czasu i wymazania z historii naszego zwycięstwa w walce najeźdźcami z Czerwonego Legionu. Tak pokrótce przedstawia się Sezon Świtu w grze Destiny 2.

Zobacz najnowszy zwiastun Destiny 2: Twierdza Cieni – Sezon Świtu:

Sezon Świtu rozpocznie się 10 grudnia i potrwa trzy miesiące – do 9 marca. W tym czasie w nasze ręce oddanych zostanie kilka nowych typów broni i pancerzy, specjalny artefakt oraz tryb Eliminacji. Posiadacze przepustki sezonowej natomiast otrzymają dodatkowo dostęp do rozmaitych egzotycznych zadań, karabinu zwiadowczego Symetria oraz – przede wszystkim – Zegara Słonecznego, czyli zupełnie nowej przygodzie dla 6 osób. Kalendarz prezentuje się następująco: 

Destiny 2 Sezon Świtu

Przypomnijmy, że od 1 października w Destiny 2 można grać zupełnie bez opłat. Oczywiście, tak jak w przypadku Sezonu Świtu, wiąże się to z istotnymi ograniczeniami. Twórcy z ekipy Bungie mają poważne plany związane z rozwojem tej marki i kolejne szczegóły na ten temat powinniśmy poznać już wkrótce!

Źródło: Bungie

Warto zobaczyć również inne newsy o grach akcji:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Skrzypas
  0
  ehehe… ambitne plany to mieli już dawno temu. Jestem bardzo zadowolony, że po Forsaken już nie wydaje na D2 kasy :) Już za dodatki Ozyrysa i ten poprzeni powinni przeprosić swoich fanów. A z tego co ludzie piszą na przeróżnych forach to ten ostatni to też przegięcie... zawartości tyle co w Ozyrysie, a cena jak za forsakena. Cóż... Bungo wie jak doić graczy.
  • avatar
   Suncho
   0
   Ostatni dodatek jest wlasnie zajebisty i odmienia gre kompletnie..,,Shadowkeep'' . Rozwod z Activision i odrazu widac roznice.
   pozdro