Gry komputerowe

Destiny 2 w wersji PC skazane na sukces?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
21 komentarzy Dyskutuj z nami

Oczekiwania względem Destiny 2 są spore. Niektórzy wróżą grze sukces na miarę Overwatch.

Destiny nie okazało się idealne, ale przedstawiciele Bungie obiecują, że wyciągają wnioski i przy Destiny 2 bawić będziemy się już zdecydowanie lepiej. Warto też pamiętać, że gra zadebiutuje między innymi na PC i właśnie tutaj analitycy widzą szanse na spory sukces.

Z szacunków SuperData wynika, iż w ciągu 3 miesięcy od premiery Destiny 2 w wersji PC znajdzie ponad 3 miliony nabywców - i to tylko w cyfrowej dystrybucji. Założenia te opierają się w głównej mierze na analizie sprzedaży poprzedniej odsłony oraz zainteresowaniu, jakie na PC budziły podobne produkcje.

Jako czynnik mogący działać na korzyć Destiny 2 wymienia się wsparcie usługi Battle.net. SuperData idzie w swoich deklaracjach dość daleko, ponieważ wróży Destiny 2 udaną rywalizację z Overwatch.

Planujecie sięgnięcie po komputerową wersję Destiny 2? Będąc już przy tym tytule warto wspomnieć o nowych materiałach, jakie zaprezentowała redakcja IGN. Przybliżają one mapę Vostok.


 


Źródło: dsogaming, IGN

marketplace

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  framedrop
  marketingowa samospełniająca się przepowiednia?
  żenada^2

  będzie wiadomo czy to coś warte pół roku po premierze
 • avatar
  Marucins
  Sukces?
  Sukcesem jest Warframe. Darmowy :)

  A cwaniaczki zauważyli (znowu) że rynek PC jednak nie jest taki zły a pieniądze od PCtowców nie śmierdzą. Więc będą chcieli wbić się ze swoim tytułem na blaszaki.

  A jak będzie naprawdę? tego dowiemy się DOPIERO PO PREMIERZE!

  PS skończcie wreszcie używać "?" w tytułach.
 • avatar
  Kam9000
  Eeee nie wiem skąd te założenia. Ja np. w ogóle się tym tytułem nie interesuję, a czytając coraz to kolejne newsy (np. o braku odrzutu na pc??? Co za debilny pomysł), tym bardziej.
  Pomijając fakt, że halo na pc kompletnie mi nie podeszło, o ile na padzie daje jako tako satysfakcję, tak na myszce strzelało się dość dziwnie, przynajmniej dla mnie.
 • avatar
  Q2hvY2hsaWs7
  Granie na padzie w strzelankę... kolega bez dłoni lepiej gra w CS'a na myszy i klawiaturze.
 • avatar
  ghasz
  yyyyy, Respawn Entertainment? Coś się komuś pomyliło :D
 • avatar
  Gatts-25
  Sukces będzie tym większy gdy gra będzie korzystała z dużej ilości wątków procesora.
  Ale czy promowanie produktu ,który będzie pełnymi garściami czerpał z możliwości procesorów HEDT INTELA czy AMD nie jest głównie na rękę tej drugiej firmy?
  Patrząc na ceny rzeczywiście tak jest więc dziwię się NIEBIESKIM ,że chcą by ich 36wątkowiec także pocił się w tej grze.
  Cwaniaki to są ci co w dalszym ciągu myślą ,że i7 7700k starczy im do gier na wiele lat w maksymalnych ustawienia graficznych z rozdzielczością przynajmniej FULL HD.
  Nie ma to jak wydać za CPU INTELA 1600złotych z myślą o monitorach QHD lub UHD i potem nagle ZONK ,że nowe gry jakieś dziwne bo mają nie wiele lepszą oprawę graficzną od poprzedników a CPU nie chce dać rady.
  Potem będą komentarze ,że gra strasznie nie dopracowana a potem testy 12 czy 16wątkowców ,które będą lepiej wypadały i konsternacja.Właśnie takie czasy nadchodzą więc dalej ulegajcie namowom osób ,które w 8wątkowcu od INTELA widzą najbardziej opłacalny model.
  -3
 • avatar
  t1000xxx
  Pewnie, ze tak... to prawdopodobnie najlepsza gra wychodząca na PC od czasu GTAV - ech gdyby nie konsole to blacharze graliby tylko w f2p, jakieś chińskie bajki dla niedoj... gimnazjalistów i CSa aha no i .. Star Citizena

  BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
  no w końcu ktoś się zlitował i będą mogli kloniarze zagrać i zobaczyć jak wygląda AAA.

  Polecam bo takich gier na PC nie ma - zainstalowałem dla porównania Planetside 2 - wygląda przy Destiny 1 tak biednie że usunąłem z twardego po jakiś 2 minutach.
  -6