Gry na konsole

Kiepskie wieści dla biorących udział w beta testach Destiny

przeczytasz w 1 min.

Postępy z beta testów nie zostaną zachowane. Po premierze ostatecznej wersji gry trzeba będzie zaczynać wszystko od początku.

Destiny gra

Braliście udział w beta testach Destiny? Jeśli tak to z pewnością zainteresują Was informacje ujawnione właśnie przez producenta.

Studio Bungie chwaliło się już bardzo dużym zainteresowaniem, jakie wzbudziła wspomniana beta. Wzięło w niej udział ponad 4,5 miliona graczy i zapewne spora część z nich poczyniła swoimi postaciami duże postępy. Niestety nie ma co liczyć na to, że zostaną one zachowane. Po premierze ostatecznej wersji gry trzeba będzie zaczynać wszystko od początku.

"Od czasu beta testów w dalszym ciągu pracujemy aby usprawnić grę. Sposób, w jaki można zdobyć doświadczenie został skorygowany kilka razy. Dodane zostały nowe przedmioty, niektóre usunięto, pojawiły się nowe funkcje. Chociaż nie ma jednej monumentalnej zmiany, to suma mniejszych poprawek sprawia, że postacie z bety byłyby dziwne lub nawet całkowicie zepsute."

Niektórych pewnie nieco to zasmuci, zwłaszcza, że podczas testów można było rozwinąć postać do 8 poziomu. W finalnej wersji będzie ich 20, a więc beta pozwalała dotrzeć niemal do połowy.

Premiera Destiny planowana jest na 9 września. Gra pojawi się na konsolach PlayStation 4Xbox One oraz PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: cinemablend, eurogamer.net

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  So what ? zacznie sie od nowa :D
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   zrobienie 8 levelu na becie zajmowało parę godzin - więc gdzie tu strata? Z chęcia zagram od nowa
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Beta to Beta, ktoś liczył na zachowanie progress'u? Open Beta to już może być różnie. Pamiętam Open Beta Lineage 2 w 2004. Miesiąc darmowego grania i wszystko zostało. :)
    • avatar
     Luiso
     -1
     jeżeli gra będzie dobra tak jak wiele osób pisze to nie ma problemu. W sumie fajne podejście developera, że ciągle coś poprawia byle by nie przedobrzyli. Jak to to nie będzie premiery Destiny na PC w tym samym czasie?????? Z newsa tak wynika.