Gry na konsole

Nowe informacje i obszerne wideo z Destiny

przeczytasz w 2 min.

Zobacz fragemnty rozgrywki nadchodzącego dzieła studia Bungie.

Destiny gra gameplay

Wygląda na to, że studio Bungie zaczyna podgrzewać nieco atmosferę wokół Destiny. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kilku nowych informacji, a poza tym mamy okazję do przyjrzenia sie temu, jak prezentuje się tutaj rozgrywka.

Destiny to tytuł zapowiadający się naprawdę ciekawie, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie oryginalny klimat. Dzięki połączeniu elementów science-fiction i fantasy akurat tego elementu nie powinno tutaj zabraknąć. Świat gry, który ma być podobno bardzo duży już na publikowanych wcześniej grafikach prezentował się interesująco i podobnie ocenić należy go również po obejrzeniu poniższych materiałów wideo.

Zanim do nich jednak przejdziemy, warto przypomnieć, iż Destiny pojawi się jedynie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4 i Xbox One. Brak gry na PC był dla wielu graczy zastanawiający i dlatego też twórcy postanowili wreszcie nieco to wyjaśnić.

Okazuje się, że pojawienie się Destiny na PC nie jest wcale wykluczone. Traktować należy to jednak jako odległą perspektywę, ponieważ twórcy obecnie nie mają na to czasu.

"Prawdą jest, że jesteśmy zagorzałymi graczami także na PC. Gramy we wszystko i nie ma znaczenia, czy jest to telefon, komputer czy konsola. Jest nas tutaj 500 osób, więc zależy nam także na PC. Destiny to jednak ogromny i ambitny projekt. Premiera na jednej konsoli do spore wyzwanie, a gra zadebiutuje przecież na 4 platformach. Chcielibyśmy zrobić to dobrze i nie chcemy teraz podejmować większego ryzyka."

Dowiedzieliśmy się też, że gracze otrzymają możliwość przenoszenia zapisów rozgrywki pomiędzy platformami tych samych producentów. Dzięki temu można będzie przesiąść się z PS3 lub Xbox 360 na nowszą konsolę Sony lub Microsoftu nie tracąc dotychczasowych dokonań w grze.

Być może zatem za jakiś czas usłyszymy zapowiedź gry w wersji PC. Teraz na grę czekać mogą jednak gracze korzystający z konsol, którzy też najbardziej zainteresują sie zapewne wspomnianymi materiałami wideo.


 


Widać zatem, że prace nad Destiny postępują zgodnie z planem i ujawniona jakiś czas temu data premiery nie powinna zostać już mieniona. Przypomnijmy, że gra pojawić ma się na rynku 9 września.

Źródło: youtube, gamefreaks, eurogamer.net

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bajbusek
  5
  grafika z dooma3 ... animacje postaci z japońskich kreskówek ... konsole nextgen :}
  • avatar
   MalFurion
   3
   na kotaku jest fajna recka. jednym słowem kopia tego co było + elementy zerżnięte z HALO. szkoda.
   • avatar
    kubas246
    2
    Nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Już dawno temu twórcy zapowiedzieli, że jeśli gra odniesie sukces to najpewniej zostanie przeniesiona na PC.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     No PS4 szaleje :D tylko czekać :D ciekawe czy dla pc będą dodane jakieś efekty .
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      jak gra okaze sie sukcesem na konsolach to i na PC się pojawi.