Gry na konsole

Destiny doczekało się dema - dobra sprzedaż gry w dystrybucji cyfrowej

przeczytasz w 1 min.

Jeśli nie byliście w pełni przekonani do zakupu Destiny to możecie teraz przetestować grę.

Destiny gra

Chociaż Destiny zebrało bardzo dobre oceny, a dodatkowo może pochwalić się dużym zainteresowaniem ze strony graczy to zapewne nie wszyscy dają wiarę temu, że jest to tytuł warty wydania na niego pieniędzy. Teraz każdy może się o tym przekonać samemu.

Studio Bungie udostępniło bowiem wersję demo gry, która trafiła na wszystkie platformy docelowe Destiny, a więc konsole PS4Xbox One oraz PS3 i Xbox 360. W przypadku dwóch pierwszych trzeba przygotować nieco ponad 20 GB miejsca na dysku. Właścicielom platform poprzedniej generacji wystarczy natomiast około 5 GB.

Różnica wynika z faktu, iż PS4 i Xbox One można będzie po dokonaniu opłaty szybko zaktualizować pobrane demo do pełnej wersji, a także przenieść do niej swoje osiągnięcia z wersji testowej.

Dodatkowo pojawiły sie też informacje o dużym zainteresowaniu, jakim cieszy się cyfrowa sprzedaż gry. Z tego typu możliwości zakupu Destiny skorzystał co piąty gracz, a więc mówić należy o wyniku zdecydowanie lepszym niż w przypadku innych gier. Doniesienia te będą kolejnym argumentem dla osób twierdzących, że pudełkowe wydania gier systematycznie odchodzą w cień i za jakiś czas mogą nawet całkowicie zniknąć.

Źródło: polygon

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  15
  W dzisiejszych czasach, jak jakis developer wyda DEMO swojej gry to az zasługuje to na osobny artykuł :D
  • avatar
   riddick1992
   2
   Wiele gier o których nie mieliśmy pojęcia mimo własnych opini poznaliśmy właśnie przez granie w demo nigdy nie możemy być w 100% pewni gry jeśli w nią nie zagramy i tak oto producenci wychodzą nam na przeciw i udostępniają nam je obyśmy jednak nie wypowiadali zdania na sucho tylko poznali klimat oraz świat gry który może nas wciągnąć bądź też nie są gusta i guściki o tym się nie dyskutuje a jeżeli gra sprzedaje się dobrze i ludzie w nią grają to jest niezaprzeczalnym sukcesem studia które tą grę wydało :)
   • avatar
    currahee
    1
    W przypadku Destiny demo może z powodzeniem zastąpić pełną wersję gry. W tej grze i tak cały czas robimy to samo i praktycznie każda misja wygląda tak samo :/.
    • avatar
     Dragonik
     -1
     Tylko po co demo po premierze pełnej wersji? Za moich czasów było demo przed premierą.
     • avatar
      zawiasfx
      -1
      wszystko pięknie, tylko...gdzie wersja PC?
      • avatar
       Konto usunięte
       -2
       czy wam działa windows update w XP ? przydałby się art na ten temat. a, tak. mam SP3 i fixy do kwietnia, za to strona update sieje błędem.