Gry

Deus Ex: Human Revolution - premiera w sierpniu

przeczytasz w 1 min.

Gdyby wszystko od początku poszło zgodnie z planem, gracze właśnie szykowaliby się do odpalenia nowego dzieła Eidos Studios. Niestety, premiera Deus Ex: Human Revolutionbyła przesuwana już niejednokrotnie.

Inaczej ma być tym razem i podany termin określany jest jako ten niezagrożony żadnymi zmianami. Producent potwierdził wcześniejsze informacje opublikowane przez sklep GameStop, który typował europejską premierę na 26 sierpnia. Pomylił się niewiele, bo ledwie o dzień. Gra ukaże się bowiem 23 sierpnia w USA, a na półki sklepowe w Europie trafi 3 dni później. Oby termin ten faktycznie już się nie zmienił. Gracze powoli tracą bowiem cierpliwość.

Nowe przygody Adama Jensena dostępne będą zarówno na PC, jak i na konsolach: X360 i PS3. W Polsce ukaże się kinowa wersja gry o podtytule "Bunt Ludzkości".

Źródło: eurogamer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  romisz
  0
  "potwierdził wcześniejsze informacje opublikowane przez sklep GameStop, który typował europejską premierę na 26 sierpnia. Pomylił się niewiele, bo ledwie o dzień. Gra ukaże się bowiem 23 sierpnia w USA, a na półki sklepowe w Europie trafi 3 dni później"
  no to pomylił się czy nie? w USA 23 sierpnia, a w Europie 3 dni później czyli 26 sierpnia... czyli GameStop dobrze zgadywał... coś tu jest nie tak albo nie umiem już liczyc....
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Nowe przygody Adama Jensena"...to były wcześniejsze?
   • avatar
    tom_1984
    0
    Oby był tak dobry jak jedynka.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ah...Deus Ex to była gra. Przez to, że obecne koszty produkcji gier są bardzo wysokie, mamy ciągle do czynienia z odgrzewanymi kotletami. Dajmy nazwę Deus Ex i kasa popłynie strumieniami. Babylon must fall!!!