• benchmark.pl
  • Gry
  • Kilka chwil z grą Devil May Cry 5 (która będzie miała polską wersję)
Gry

Kilka chwil z grą Devil May Cry 5 (która będzie miała polską wersję)

przeczytasz w 1 min.

Legendarna seria powraca – najprawdopodobniej w wielkim stylu, na pewno w polskiej wersji językowej. Do premiery gry Devil May Cry 5 pozostało już tylko kilkanaście tygodni.

Jeśli tak bardzo nie możecie się doczekać premiery gry Devil May Cry 5, że chcecie pooglądać przez kilkadziesiąt minut jak gra w nią ktoś inny, to koniecznie powinniście rzucić okiem na nowy materiał wideo. Jest to zapis oficjalnej transmisji, podczas której odpowiadano też na pytania zadawane przez fanów.

Film ten, który pozwala spojrzeć na różne elementy rozgrywki i dla miłośników DMC może być czymś, co ogląda się naprawdę dobrze, trwa ponad godzinę. Jeśli macie wystarczająco dużo czasu (i chęci), to rozsiądźcie się wygodnie i…

Polska wersja Devil May Cry 5

Przy okazji warto wspomnieć o informacjach dotyczących gry Devil May Cry 5 na naszym rynku. Przede wszystkim firma Cenega (która zajmie się jej dystrybucją) potwierdziła, że dostępna będzie polska wersja językowa (z napisami).

Ogłoszono również, że w polskich sklepach pojawi się wydanie specjalne: Deluxe Edition. Fizycznie wyróżni się steelbokiem, a dodatkowo gracze będą mogli liczyć na lepiej uzbrojony motocykl Dantego, alternatywne oceny stylów, 12 dodatkowych muzycznych motywów bitewnych, 4 bonusowe typy broni oraz materiały typu making of.

Premiera gry Devil May Cry 5 odbędzie się 8 marca 2019 roku – równocześnie na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Źródło: Cenega, Capcom

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    czorcik696
    0
    Gość gra tak kiepsko, że aż robi antyreklamę xP