• benchmark.pl
  • Gry
  • Devil May Cry 5 z datą premiery i na nowym zapisie rozgrywki
Gry

Devil May Cry 5 z datą premiery i na nowym zapisie rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Podczas targów Gamescom 2018 ujawniono, że gra Devil May Cry 5 zadebiutuje na początku marca. Przy okazji opublikowany został 15-minutowy zapis rozgrywki.

Firmy Capcom i Microsoft pojawiły się na targach Gamescom 2018 i postanowiły rozpieścić graczy czekających na Devil May Cry 5. Nie tylko zdradzili, kiedy odbędzie się premiera nowego rozdziału tej opowieści, ale też pokazali sporo rozgrywki.

Devil May Cry 5 – premiera już wkrótce

Podczas „konferencji” Xbox na tegorocznym Gamescomie oficjalnie ogłoszono, że Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca 2019 roku w wersjach przeznaczonych na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Nie trzeba będzie zatem długo czekać na możliwość toczenia intensywnych walk, przejmując kontrolę nad jednym z trzech grywalnych bohaterów. Ale czy w ogóle warto zakreślać wspomnianą datę w kalendarzach? Każdy sam musi odpowiedzieć sobie na to pytanie, a sporą pomocą może być nowy, 15-minutowy zapis rozgrywki od IGN:

Kwadrans z Devil May Cry 5 – gameplay z Gamescom 2018:

Jak widać, twórcy rzeczywiście postanowili wrócić do korzeni – „piątce” bliżej jest do Devil May Cry 4 niż do DmC. Oceniacie to na plus?

Źródło: IGN, Xbox

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    levusek1992
    0
    Spodziewałem się czegoś lepszego. Szkoda, kiedyś te gry robiły "WOW"