Gry

W Diablo III rozpoczął się Sezon Chciwości

przeczytasz w 1 min.

Oto co firma Blizzard przygotowała na czternasty sezon Diablo III (zwany też Sezonem Chciwości), który oficjalnie wystartował w tym tygodniu.

Diablo III ma już swoje lata, ale że ma do zaoferowania graczom naprawdę sporo, wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeśli nie opuściliście jeszcze na dobre Sanktuarium, to wiedzcie, że wystartował już czternasty sezon.

Sezon Chciwości – tak jest on określany przez ekipę Blizzard, która przygotowała sporo atrakcji . Do trybu Podboju wróciły na przykład znane i lubiane wyzwana, wraz z ich wersjami hardkorowymi: Skąpstwo (i Skąpnica), Demon Szybkości (i Pragnienie szybkości), Dobra dniówka (i Nie mogę się powstrzymać), Boskość (i Lwie Serce) oraz Wieki wojen (i Dynastia). 

Na co jeszcze można liczyć? – „Za każdym razem, gdy napotkasz Goblina skarbnika, będzie mu towarzyszyć jego brat bliźniak, co oznacza dwa razy więcej nagród” – czytamy w zapowiedzi. Za postępy sezonowe będzie można zdobyć buty i spodnie z zestawu Zdobywcy, ramki portretu gracza inspirowane Tal Rashą oraz proporzec dedykowany Tyraelowi.

Jeżeli zaś chodzi o zestawy dostępne w Darze Haedriga, to w tym sezonie czekają: Dziedzictwo Raekor (Barbarzyńca), Pancerz Akkhana (Krzyżowiec), Wcielenie Marudera (Łowczyni demonów), Zasięg Iny (Mnich), Całun Mistrza Plagi (Nekromanta), Nawiedzenie Zunimassy (Szaman) i Magun Opus Delsere (Czarownica). Więcej informacji znajdziecie na stronie gry.

Źródło: MondayPR, Blizzard

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  9
  Aha no spoko
  • avatar
   Blejd
   9
   Diablo III R.i.P
   Co sezon to samo skrzydełka + pety.
   • avatar
    Redness
    7
    *zieeew*
    • avatar
     k0chan
     1
     ta gra przy PoE to bida z nędzą, zero kontentu przy nowych sezonach tylko jakieś pierdoły dla dzieci
     • avatar
      Finear
      -8
      chyba sobie ściągnę znowu
      • avatar
       BariGT
       0
       nie gram w to od pierwszego przejscia wiec zapytam z ciekawosci - ciagle statsy sa dodawane automatycznie liczy sie tylko cecha klasowa (barbarz - sila) a reszta nie ma znaczenia?