• benchmark.pl
 • Gry
 • Diablo IV na nowych materiałach. Nekromanta w roli głównej
Gry

Diablo IV na nowych materiałach. Nekromanta w roli głównej

przeczytasz w 1 min.

Kolejna porcja materiałów wideo promujących Diablo IV pojawiła się z okazji pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Co zobaczyliśmy?

Nekromanta pokazuje swoje atuty

Różnie mówi się o studiu Blizzard, ale jeśli chodzi o przygotowywane zwiastuny nadchodzących gier, to w tej kwestii zazwyczaj słychać wyłącznie pozytywne opinie. Czy i tym razem będzie podobnie?

Poza oceną warstwy artystycznej/technicznej, warto przyjrzeć się temu, jaki bohater pojawia się na pierwszym planie. To nekromanta, piąta potwierdzona klasa dostępna w dniu premiery gry. Dołącza do wcześniej potwierdzonych barbarzyńcy, druida, łotrzycy i czarodziejki.

Dodatkowo poza zwiastunem na potrzeby Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 przygotowano również materiał z fragmentami rozgrywki oraz komentarzem twórców. Przybliża on kilka elementów rozgrywki. Rozgrywki, która ma posiadać podstawowe cechy charakterystyczne dla tej serii, ale jednocześnie je rozbudowywać dostosowując grę do współczesnych czasów. Pytanie tylko, czy finalnie uda się przyciągnąć i weteranów Diablo i nowych graczy?

Diablo IV - zwiastun i gameplay z Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Kiedy premiera Diablo IV?

Czekacie na Diablo IV? Nowych informacji co do daty premiery niestety nie otrzymaliśmy. Blizzard cały czas wspomina jedynie ogólnie o 2023 roku.

Gra będzie dostępna na PC z Windows i konsolach Xbox One, Xbox Series X / Xbox Series S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Na wszystkich platformach mają pojawić się funkcje gry międzyplatformowej oraz progresji międzyplatformowej.

Źródło: Diablo PL, Xbox

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  paankracyki
  3
  Od czasów diablo 2 najlepszą częścią serii jest... remaster diablo 2 (diablo 3 nie był może zły, ale dobry też nie był za to immortal to jakiś żart). To mówi wszystko o tym w jakim stanie jest ta seria. Zresztą to nie dziwi jeśli ktoś rozumie w jakim stanie jest obecnie Blizzard. Wszystkie materiały z czwórki też nie napawają mnie optymizmem.
  • avatar
   cjs48
   1
   To jakiś got chyba jest. Niedobrze to wygląda:(
   • avatar
    KENJI512
    -1
    Nekromanta trochę, jak taki emo, z tą fryzurką.
    • avatar
     Fiona
     -2
     Diablo I kultowe. Im dalej tym gorzej. Z kolejnych wersji piękne jeszcze mają filmiki w grze. IV nie będzie wyjątkiem jak widzę.
     • avatar
      vacotivus
      0
      Lepsze pytanie: ile mikrotransakcji tam wcisną?
      • avatar
       BariGT
       0
       Blizzard mial zawsze mega te zwiastuny
       • avatar
        RedFox01
        0
        Można już się zapisywać do wersji bety...