• benchmark.pl
 • Gry
 • Dishonored 2 oferować ma dokładnie to co oglądamy na zwiastunach
Gry

Dishonored 2 oferować ma dokładnie to co oglądamy na zwiastunach

przeczytasz w 1 min.

Można się z tego tylko cieszyć.

Dishonored 2

W związku z Dishonored 2 nadzieje są naprawdę spore. Jeśli podobały wam się dotychczasowe zwiastuny gry to mamy dobre wieści. Nic nie trafia do nich podobno bez przyczyny i dokładnie to samo pojawić ma się w trakcie rozgrywki.

Pamiętacie pierwszy zwiastun promujący grę, który zaprezentowany został na targach E3? Teraz opublikowane zostało wideo właśnie do niego się odnoszące. Harvey Smith z Arkane Studios zdradza kilka ciekawych informacji, w tym tę, iż wszystko co na nim pokazano można będzie zobaczyć również w trakcie rozgrywki.

Wszystkie bronie, miejsca oraz wrogowie czekać mają na nas podczas zabawy. Co więcej, padły zapewnienia, iż dokładnie tak samo wyglądać mają ruchy bohaterki. Jeśli tak to przyznać trzeba, że będzie poruszała się ona z naprawdę dużą gracją. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, iż maszyny stanowić mają zdecydowanie większe wyzwanie niż ludzie, a i pojedynków z nimi ma być więcej niż w poprzedniej odsłonie.

„Wszystko co robi Emily na tym zwiastunie będziecie mogli zrobić w grze.”


Przypominamy, iż Dishonored 2 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Gra zadebiutować ma wiosną przyszłego roku.

Źródło: youtube - Bethesda Softwork, techtimes

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  Obok Dooma chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra. Takie informacje tylko cieszą. Zanosi się na piękne animacje.
  • avatar
   BariGT
   3
   Tak zupelnie poza tematem:
   Jak Marcin Gortat przeszedl do Play skoro on mieszka w Ameryce? Nawet w reklamach jest jakis poziom idiotyzmu ponizej ktorego nie waarto schodzic...