Gry komputerowe

Divinity: Grzech Pierworodny 2 - we wrześniu premiera w Early Access

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli tak bardzo czekacie na tę grę, że chcecie rozpocząć zabawę, zanim zostanie ukończona, to otrzymacie taką możliwość.

Divinity: Grzech Pierworodny to jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Domyślamy się więc, że nie brakuje osób, które nie mogą już doczekać się jej równie dobrze zapowiadającej się kontynuacji. Ekipa Larian Studios zapowiedziała, że pierwsi chętni będą mogli zagrać już w przyszłym miesiącu – o ile tylko zadowala ich niedokończona wersja.

O tym, jak dużo osób czeka na Divinity: Grzech Pierworodny 2 niech świadczy fakt, że 0,5 miliona dolarów, a więc sumę, o jaką prosili twórcy, udało się zebrać w zaledwie 12 godzin, aby po miesiącu na ich koncie znalazły się ponad 2 miliony dolarów. Co tak przyciąga graczy, oprócz, rzecz jasna, świetnej „jedynki”?

Divinity: Grzech Pierworodny 2 EA screen

Divinity: Grzech Pierworodny 2 to gra, która ma być przynajmniej tak dobra jak część pierwsza, a dodatkowo – bardziej rozbudowana. W krainie Rivellon możemy liczyć na tryb fabularny, co-op dla czterech graczy, mutliplayer oraz tryb Mistrza Gry. Na 5 grywalnych ras, dużą swobodę rozgrywki oraz lepsze systemy walki, rozwoju postaci, rzemiosła i dialogów. Wreszcie – na świetny, choć trochę mroczniejszy niż w „jedynce” klimat.

15 września gra Divinity: Grzech Pierworodny 2 pojawi się w programie Steam Early Access. Wczesna wersja zaoferuje cztery historie i wyłącznie podstawową funkcjonalność. Twórcy obiecują jednak, że gra będzie dynamicznie i sukcesywnie rozwijana. 

Mało wam? To co powiecie na godzinny zapis rozgrywki? Redaktor PC Gamer miał okazję nieco pograć i przygotował poniższy materiał wideo. Spokojnie – o spoilery nie musicie się martwić, to tylko urywek prologu:

Według wcześniejszych informacji premiera pełnej wersji gry Divinity: Grzech Pierworodny 2 ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. 

Źródło: PC Gamer

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Maciej Słaboszewski
  3
  Kolejny tytuł do ogrania.... Ostatni kwartał tego roku zapowiada się naprawdę gorąco...tylko czemu doba jest tak krótka? :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Niezła gra, ale "Pillars Of Eternity" znacznie lepsze.
   • avatar
    MaxDamageDA
    0
    Od czasów Baldura, Tormenta i Morrowinda oraz oczywiście Falloutów Żaden RPG w czystej postaci i z widokiem z góry nie wciągnął mnie tak jak Divinity :) Gra długa, na początku nawet trudna. Niebanalne zagadki, ciekawa historia i fantastyczna mechanika. Jeśli dwójka będzie choć tak dobra jak jedynka to będzie świetnie :)