• benchmark.pl
 • Gry
 • Dodatkowy czas gry w World of Warcraft dzięki karcie kredytowej
Gry

Dodatkowy czas gry w World of Warcraft dzięki karcie kredytowej

przeczytasz w 1 min.

W obecnych czasach banki stosują coraz bardziej wymyślne sztuczki żeby przyciągnąć do siebie klienta i „wcisnąć” mu kolejną, tak naprawdę niepotrzebną kartę kredytową. W naszym kraju znane twarze „atakują” nas z plakatów i ekranów telewizorów pokazując jak wielkie korzyści osiągniemy dzięki korzystaniu z tej właśnie, a nie innej plastikowej karty. Wszystkie oferty są jednak w zasadzie do siebie podobne, bo kierowane są do klienta masowego. Na tym tle najnowsza oferta First National Bank of Omaha błyszczy jak najprawdziwszy diament (oczywiście mam tu na myśli jedynie oryginalność pomysłu, a nie rewelacyjność oferty:-). Ale po kolei.

First National Bank of Omaha doszedł do wniosku, że nikt do tej pory nie stworzył produktu dla zapalonych graczy w gry z gatunku massive multiplayer online. Jako że najbardziej rozpowszechnioną i popularną w USA jest aktualnie nadal World of Warcraft, bank wydał w specjalną kartę kredytową sygnowaną znaczkiem tej właśnie gry.

Najciekawszy jest jednak specjalny bonus za wszelkie operacje finansowe dokonywane za pomocą tejże karty, gdyż tym razem za nasze zakupy uzyskujemy dodatkowy czas gry w World of Warcraft. Co prawda, stosunek płatności kartą do uzyskiwanej premii czasowej nie jest najkorzystniejszy (1 wydany dolar to 1 cent na opłatę czasu gry), to jednak sami przyznajcie sam pomysł jest wielce oryginalny. Na koniec warto dodać, że każdy kto zapragnie stać się posiadaczem takiej karty (o ile jest obywatelem USA) może wybrać sobie jej wzór z 13 dostępnych( które możecie zobaczyć powyżej), a dodatkowo na zachętę otrzyma 1 miesiąc gry gratis.
 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  super pomysł, oby tak dalej
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Wystarczy kupić nowy samochód kartą kredytową i jest rok grania ;-)