Filmy / seriale / VOD

Disney+ na premierę w Polsce z jednym hitem więcej

przeczytasz w 1 min.

Doktor Strange w multiwersum obłędu przyciągnął do kin miliony widzów. Wkrótce film można będzie zobaczyć także w domowym zaciszu.

Doktor Strange w multiwersum obłędu wkrótce na Disney+

Jedni preferują wielki ekran, inni natomiast wolą delektować się filmem przed telewizorem, na własnej kanapie. W przypadku Doktor Strange w multiwersum obłędu zadowoleni będą wszyscy. Kinowa premiera odbyła się 6 maja, a jeszcze przed nią było pewne, że film zawita również na platformę Disney+. W końcu potwierdzono dokładną datę, to 22 czerwca.

Wypada w tym miejscu przypomnieć, że Disney+ w Polsce zadebiutuje chwilę wcześniej, bo 14 czerwca. I chociaż niektórzy od pewnego czasu mają długą listę tytułów dostępnych na Disney+, które zamierzają obejrzeć na dzień dobry, dla sympatyków Marvela omawiana produkcja zapewne będzie jeszcze jednym łakomym kąskiem i zachętą do wykupienia abonamentu już na pierwszy miesiąc.

Doktor Strange 2 zwiastun Disney+

Doktor Strange w multiwersum obłędu to hit, przynajmniej kasowy

Doktor Strange w multiwersum obłędu zebrał nieco gorsze recenzje niż poprzednik z 2016 roku, chociaż jak zawsze gdy mowa o średniej, w tle pojawiają się też najbardziej skrajne osądy. Najlepszy werdykt to ten, który wystawia się samodzielnie.

W kinach zrobiły to miliony widzów. Dość powiedzieć, że Doktor Strange w multiwersum obłędu może obecnie chwalić się mianem najbardziej dochodowej produkcji tego roku (zdeklasowany został najnowszy Batman). Teraz przyjdzie pora na korzystających z Disney+.

Oglądaliście już najnowszą produkcję Marvel Studios? Planujecie, a może odpuszczacie bo to nie Wasze klimaty?

Źródło: Marvel Entertainment

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  5
  Disney+ to ci co hejtują fanów, bo nie spodobała im się gra aktorska jednej mniejszościowej postaci w Obi-Wan Kenobi, więc wyciągnęli kartę joker ("nie jesteście prawdziwymi fanami, jesteście rasistami") oraz co zwolnili jedną aktorkę w rasistowski sposób z Mandaloriana, bo nie spodobały im się jej prywatne poglądy na świat, inne od jedynych przez nich uznanych za słuszne?
  • avatar
   piterk2006
   1
   Jaka premiera jak tydzień po? I nie ma to żadnego związku z polską premierą...
   • avatar
    HardCorak
    0
    Raczej 8 dni po premierze w pl z 1 hitem więcej.