Gry

DOOM na Nintendo Switch już dostępny

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze recenzje i opinie graczy wypadają pozytywnie. DOOM na Nintendo Switch jest w stanie zapewnić bardzo dobrą zabawę.

Sprzedaż Nintendo Switch wygląda bardzo dobrze, ostatnie dane najlepiej to potwierdzają. Wydaje się, że może być jeszcze lepiej, ponieważ zgodnie z obietnicami konsola wzbogaca się o kolejne interesujące tytuły.

Bezsprzecznie zaliczyć trzeba do nich DOOM, przy którym posiadacze wspomnianej konsoli mogą już się bawić. Obiecywano zaoferować wszystko to, za co grę polubili właścicieli PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Zawartość gry faktycznie nie zmieniła się wiele (zabrakło SnapMap), chociaż liczyć trzeba się ze słabszą oprawą graficzną - 720p.

Z pierwszych recenzji wynika, iż nie wygląda ona jednak źle. Nieco gorsze są pojawiające się niekiedy spadki animacji. Na szczęście nie są częste i zazwyczaj utrzymywane jest 30 klatek na sekundę, w które twórcy od początku tutaj celowali. A najważniejsze, że zabawa daje podobno mnóstwo frajdy, tak jak na stacjonarnych platformach. W efekcie, średnia not na metacritic wynosi obecnie 79% u recenzentów i 85% u graczy.

„Jako samotny DOOM Marine przemierzysz podczas wykonywania swojej misji piekielne czeluści, w których za pomocą potężnej broni lub nawet gołych pięści pokonasz hordy demonów. DOOM na Nintendo Switch pozwoli ci siać szaleńczą rozwałkę zarówno w domu, jak i w podróży. Od wspaniałej kampanii dla jednego gracza przez walkę z przeciwnikami w trybie wieloosobowym po zbieranie punktów w pełnym akcji trybie zręcznościowym – teraz właśnie jest najwłaściwsza pora na radość z gry w DOOM.”


Źródło: bethesda

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Raider0001
  6
  Mnie tylko nurtuje pytanie - czy pracuje w API Vulkan ?
  • avatar
   chotnik2
   4
   600p, szalenstwo.
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    A niektórzy i tak nadal będą klaskać uszami na te wykastrowane bieda porty z dużych konsol na Słicza. "Bo można zagrać w pociągu/tramwaju/autobusie/na kiblu". Nieważne, że gra jest atrapą wersji stacjonarnej i chodzi w 20 klatkach. Kek.

    Switch nie nadaje się do multiplatform bo i jest za słaby i tyle. Niech się trzyma własnej biblioteki gier ekskluzywnych, która staje się coraz większa i nie profanuje gier ze stacjonarek bo to już nie pierwsza produkcja, która ma problemy techniczne tylko na Switchu - Rayman długie loadingi, Sonic Mania rwanie animacji itd.
    • avatar
     Konto usunięte
     -7
     Zieeew. Switch I te jego porty