• benchmark.pl
  • Gry
  • DOOM wygląda zaskakująco dobrze na... 21-letnim aparacie fotograficznym
Gry

DOOM wygląda zaskakująco dobrze na... 21-letnim aparacie fotograficznym

przeczytasz w 1 min.

DOOM to gra kultowa. Chociaż debiutowała w 1993 roku wciąż może pochwalić się całkiem sporą społecznością graczy, która poświęca jej czas. W efekcie możemy podziwiać naprawdę niezwykłe projekty.

DOOM uruchomiony na aparacie fotograficznym Kodak DC260

W zeszłym roku seria DOOM skończyła 25 lat. Niektórych wciąż bawią powroty do pierwszej odsłony i to nie tylko w celu spędzenia kilku chwil przy komputerze. Nie od dziś pojawiają się informacje o przenoszenie DOOMa na urządzenia, które normalnie dedykowane są zupełnie innym zadaniom. DOOM został już uruchomiony na drukarce Canon PIXMA, na panelu Touch Bar z MacBooka, na kalkulatorze czy na bankomacie. Lista stale się rozrasta i można znaleźć na niej również aparat fotograficzny Kodak DC260.

I wiecie co? Wygląda naprawdę dobrze. Problemem nie okazuje się ani sterowanie, ani zaledwie 2-calowy ekran LCD. Gra ma pewne niedociągnięcia (główne to chyba brak muzyki), ale jest w pełni grywalna i można ukończyć ja na omawianym sprzęcie.

Być może zagrasz również na swoim aparacie fotograficznym

Spodobało się? O ile byłby kłopot z zabawą na bankomacie, o tyle w przypadku aparatu fotograficznego sprawa jest znacznie łatwiejsza. Powyższy port jest bowiem dostępny dla szerszej publiczności, a jednocześnie nie ogranicza się jedynie do Kodak DC260. Działa też na innych aparatach fotograficznych.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście nieco zmienić oblicze swojego aparatu fotograficznego to warto poszukać go na liście obsługiwanych modeli na oficjalnej stronie całego projektu.

Źródło: LGR

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    axelbest
    1
    Toddowi Howardowi gul tylko skacze, gdy sobie myśli "Jak oni mogli tego nie zmonetyzować?" a zaraz potem "Robimy skyrima na to"