Gry PlayStation 4

DriveClub ze zmienną pogodą jeszcze w tym roku - nowy zwiastun gry

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy cały czas czynią oni jednak starania, aby gracze byli jak najbardziej zadowoleni.

DriveClub gra

Od samej premiery DriveClub boryka się ze sporymi problemy z serwerami i dlatego też tytuł ten nie zbiera tak dobrych not, na jakie twórcy liczyli przez premierą. Cały czas czynią oni jednak starania, aby gracze byli jak najbardziej zadowoleni.

W związku z tym trwają prace nie tylko nad rozwiązaniem wspomnianych problemów, ale jednocześnie także nad dodatkową zawartością do gry. Jednym z najbardziej wyczekiwanych elementów jest system zmiennej pogody, którego debiut również się opóźnia.

Na szczęście stosowna aktualizacja pojawić ma się jeszcze w tym roku i dlatego też gracze będą mogli cieszyć się wyczekiwanymi efektami, którymi twórcy głośno chwalili się jeszcze przez debiutem gry.

"Dynamiczna aura jest jeszcze w fazie rozwoju, ale będzie gotowa jeszcze w tym roku."

Producent opublikował jednocześnie nowy zwiastun gry, który nie koncentruje się jednak na opisywanym wyżej elemencie, ale na najbliższym dodatku do gry. Warto przypomnieć, iż w ramach przeprosin za problemy z serwerami rozszerzenie to będzie darmowe.


Źródło: digitalspy, craveonline

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  A będzie tryb nocy i dnia? tojest dopiero wyczyn
  1
 • avatar
  RafiXll
  ooo to super hiper konsola nie ma zmiennych warunków pogodowych?? ciekawe...
  -1
 • avatar
  Q'bot
  Whoaaa, zmienna pogoda!

  W Test Drive Unlimited z 2006 też był taki bajer, mogli opatentować zmienność klimatu w samochodówkach :P
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Łosie blaszane ta gra prezentuję się najlepiej ze wszystkich scigałek dostępnych na rynku nawet nadchodzący Project Club siada przy tym. Zobaczcie sobie warunki pogodowe jakie będą deszcz itp. Nie ma na razie konkurencji co do pory dnia i nocy jest od samej premiery także waść skończ i wstydu oszczędz :)

  Model jazdy kapitalny blaszanym dziękujemy za opinie :)
  A teraz ślińcie się na widok DriveClub.

  http://www.gamersyde.com/hqstream_driveclub_extracts-33194_en.html

  Kokpity oświetlenie otoczenie ogólnie grafika wymiata teraz pochwalcie się blaszani czy macie ładniejsze ścigałki na uber rydwanach pc.

  -2
 • avatar
  prime27pl
  Fajnie , szkoda że jeszcze nie ma wersji Plus .
 • avatar
  SzybkiSasza
  Przyznam moim subiektywnym wrażeniem, że developerzy naprawdę nadrabiają opinię :) Gra w momencie, gdy wyszła była dla mnie średnią 6-7, ze względu na niestabilny kod sieciowy, nieco rozdmuchany hype na grafikę (która jest ładna, nawet bardzo - w szczeólności samochody, ale to nie to) i właśnie warunki pogodowe. Jeśli autorzy rzeczywiście dadzą jeszcze trochę darmowego kontentu, poprawią wspomnianą stabilność serwerów i dodadzą pogodę (już zaplusowali trybem foto i ostatnim patchem) to zmienię opinię na 8,5-9 :)