Gry PlayStation 4

Wyścigi klubów na nowym zwiastunie DriveClub

przeczytasz w 1 min.

Producent zdecydował się zaprezentować nowy zwiastun, na którym przedstawił jeden z elementów, który ma być w DriveClub bardzo ważny.

DriveClub gra

Na nowych konsolach dość systematycznie pojawiają się kolejne gry, ale tempo z pewnością jest mniejsze, niż oczekują tego gracze. Bolączką są zwłaszcza produkcje dla fanów wyścigów. Na tę chwilę praktycznie ich nie ma, a więc nie można się dziwić dużym oczekiwaniom, jakie związane są z przygotowywanymi tytułami. Właściciele PlayStation 4 z pewnością czekają na DriveClub.

Evolution Studios zjawiło sie na targach Gamescom 2014, a skoro tak to spodziewać można się nowego materiału z gry. Producent zdecydował się zaprezentować nowy zwiastun, na którym przedstawił jeden z elementów, który ma być w DriveClub bardzo ważny.

W trakcie rozgrywki gracze łączyć będą mogli się tutaj w kluby. Dzięki temu zabawa ma być podobno dużo ciekawsza, a rywalizacja zespołowa sprawi wiele radości. Tym bardziej, że gracze walczyć będą mogli nie tylko w obrębie swoich klubów, ale również drużynowo stawiać czoła innym zespołom.


Premiera DriveClub planowana jest na 7 października. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

Źródło: youtube, gamingbolt

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SzybkiSasza
  3
  Może być ciekawie - jeśli nie obniżą jakości grafiki w porównaniu do już opublikowanych gameplayów :) Co jak co, o ile w wielu gatunkach nie zwracam na to tak szczególnej uwagi, to w ścigałkach chciałoby się mieć piękne wozy sunące po niezwykłych krajobrazach :P
  • avatar
   eryk1310
   3
   dla mnie sony na gamescomie pokazał pazura i pstryczka microsoftowi po raz kolejny może na xboxa pokazano więcej indyków i tomb raidera na tymczasową wyłączność na Xone ale to sony pokazało więcej exów :)
   • avatar
    wdowa94
    2
    Muszę przyznać, że to póki co najładniejsza wyścigówka.
    Tylko nie wyskakiwać mi z pCars, w którym obiekty i sceneria wołają o zalewanie tego shaderami (co robią)
    • avatar
     lysycoprobo
     -1
     Nie mam konsoli nie czekam nie jaram się nie czytałem tzn zobaczyłem "właściciele PS4" i reszta baj baj
     • avatar
      NewUnnamedUser
      0
      Jeśli sterownie będzie chociażby znośne, to ta gra będzie bardzo dobra a jeśli sterownie będzie bardzo dobre, to może być fenomenalna. Sony na Gamescom naprawdę zrobili robotę. Większość pokazanych gier wygląda niesamowicie: The Order 1886, DriveCllub, inFamous: First Light, Until Dawn oraz Bloodborne - które zrobiło na mnie duże wrażenie, pięknie graficznie, szczegółowo i udźwiękowienie... fajna sprawa.