Gry

Duchy to coś więcej niż zwykli żołnierze

przeczytasz w 1 min.

Fabuła Ghost Recon Wildlands opowiada o działaniach elitarnego oddziału, który stworzono w celu realizacji najtrudniejszych zadań.

Wprawdzie obecnie Ubisoft ma na głowie przede wszystkim premierę Watch Dogs 2, ale wkrótce będzie już po niej i producent skupi wszystkie siły nad dokończeniem Ghost Recon Wildlands.

Właśnie o nim przypomina najnowszy zwiastun. Chyba wszyscy chociaż trochę kojarzący ten tytuł wiedzą, iż fabuła koncentrować będzie się na działaniach elitarnego oddziału żołnierzy, tytułowych Duchów. Ich umiejętności wykraczają poza zwykłych żołnierzy, ale mimo tego największą siłę pokazują działając w niewielkich grupach.

„Zostali wyszkoleni tak, aby każdy z nich był najlepszy, ale tak naprawdę są najlepsi, kiedy działają razem.”

Nieco więcej o Duchach opowiadają głównodowodzący pracami nad Ghost Recon Wildlands, a mianowicie Eric Couzian - dyrektor kreatywny oraz Laurent Fischer - starszy dyrektor techniczny.


Źródło: Ubisoft

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Łysy64
    1
    Chyba się skuszę, choć po Division nie spodziewam się że grafika przedstawiana jak i rozwiązania będą zaimplementowane w grze, jeśli faktycznie tak się stanie będę mniej rozczarowany:) A co do samych jednostek ghost to nie muszą chyba nam o tym mówić że są specjalne jednostki o których się głośno nie mówi:) W tym świecie już chyba nic mnie nie zdziwi.