Gry Xbox One

Dobre wieści dla właścicieli Xbox One - dwa duże tytuły w rozdzielczości 1080p

przeczytasz w 1 min.

Czyżby udało się dogonić PlayStation 4?

Rise of the Tomb Raider

Czyżby nadchodziły lepsze czasy dla graczy korzystających z konsoli Xbox One? Nie jest tajemnicą, że wiele gier działa tutaj w niższej rozdzielczości niż na PlayStation 4, ale chyba zaczyna się to zmieniać.

Właśnie pojawiły się dwie zapowiedzi, które z pewnością mogą zwolenników platformy Microsoftu cieszyć. Dowiedzieliśmy się bowiem, że zarówno Rise of the Tomb Raider jak i Pro Evolution Soccer 2016 działać będą na Xbox One w rozdzielczości 1080p. Co najważniejsze, w obydwu przypadkach zostało to potwierdzone przez producentów.

Przy Rise of the Tomb Raider było to szczególnie ważne, ponieważ tytuł ten będzie dostępny przez pewien czas na wyłączność Xbox One i ma być jednym z haczyków na nowych klientów w okresie świątecznym. Jak się bowiem ostatnio dowiedzieliśmy, właściciele PC, a zwłaszcza PlayStation 4 poczekają na nowego Tomb Raidera zdecydowanie dłużej.

Również w przypadku Pro Evolution Soccer 2016 sytuacja jest ciekawa, ponieważ poprzednia odsłona serii działała na Xbox One w rozdzielczości 720p. Tym razem nie będzie już różnic pomiędzy konsolami Sony i Microsoftu.

Wypada jeszcze przypomnieć, że Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na Xbox One w listopadzie, a Pro Evolution Soccer 2016 we wrześniu.

Źródło: gamingbolt

Komentarze

45
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Roller Mobster
  27
  Niech gameplayowo będą wspaniałe to nikogo noromalnego nie będzie obchodzić w ilu pikselach obraz jest wyświetlany. Gdzie te czasy gdy gracze potrafili się cieszyć każdą nową grą? Teraz wychodzi oczywisty hit (np. Wiedźmin) a ludzie zamiast się cieszyć tak wspaniałą grą, kłócą sie, na której platformie ładniejsza, w jakiej rozdzielczości, że tekstury nie takie...
  • avatar
   rTech
   4
   Oja PES to taki duży tytuł i będzie w 1080p!
   • avatar
    prime27pl
    1
    I o to chodzi , chociaż wole wyższy fps .
    • avatar
     welll1
     -1
     Mój kalkulator ma wyższą rozdzielczość, a i gry ustawiam sobie w jakiej rozdzielczości chce i daje rady na 60 FPS. W XO dopiero teraz dają 1080 i uwaga P. Spadłem z krzesła. Nie no brawo, brawo. Jest postęp nie ma co ukrywać.
     Taki szał robią te nowe konsole, że boki zrywać.
     Twórcy gry kastrują optymalnie wraz z każdym testem łapiąc się za głowę ;)
     • avatar
      Marucins
      0
      Ta bardzo dobre.
      Kosztem oczywiście jakości grafiki.

      Nie ma coś z niczego!
      • avatar
       SirMichael
       0
       super.. HD w 30 fpsach... how about no!
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Oj piotrusie :)
        • avatar
         kristof080
         0
         No tak, wiekszosc ludzi gra w 60 klatkach w ultra. Hehehehe.