• benchmark.pl
 • Gry
 • Dying Light nadal na topie - twórcy pokazują jak przetrwać noc
Gry

Dying Light nadal na topie - twórcy pokazują jak przetrwać noc

przeczytasz w 1 min.

Kolejna porcja materiałów od studia Techland.

Dying Light gra

Dying Light to kolejna polska produkcja, którą zapisać trzeba do grona propozycji bardzo udanych. O jej jakości najlepiej świadczyć może fakt, iż mimo upływających tygodni o grze wciąż mówi się sporo.

Chociaż większość graczy radzi sobie już na ulicach Harran doskonale to Techland i tak udziela kolejnych wskazówek. Mieliśmy już okazję oglądać 4 części poradnika przetrwania w Dying Light, ale na tym nie koniec, ponieważ pojawiły się już 2 kolejne.

W roli narratora ponownie pojawia się Maciej Binkowski, który tym razem udziela rad odnośnie tego, jak przetrwać w nocy, kiedy to zombie stają sie zdecydowanie bardziej niebezpieczni. Dodatkowo dowiedzieć możemy się, w jaki sposób najszybciej rozwinąć umiejętności bohatera.


 


Na tym jednak nie koniec, ponieważ w sieci pojawił się jeszcze jeden materiał, który z pewnością wart jest uwagi. To przygotowany przez Flying Carpet Studio live action trailer, a więc materiał wideo promujący grę, w którym w bohaterów wcielają się ludzie. Tego typu forma promocji gier staje się coraz popularniejsza, a więc warto sprawdzić, jak wypada to tym razem?

"Polska ekipa Flying Carpet Studio w akcji! Tam, gdzie parkour i betonowa pustynia, tam zaciera się różnica między rzeczywistością, a grą. Dying Light na żywo!"


Źródło: gamingshogun, youtube - Techland Wydawnictwo

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jeomax.co.uk
  2
  Glos podobny do LinusTechTips z YT :)
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   ,Zdecydownym kupować tanio polecam stronke:
   www.make.my/aukcje
   Mega okazje, licytacje za grosze.
   Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)