Chłodzenie

Dysk twardy, chłodzenie Noctua - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Zewnętrzny, 2.5-calowy dysk twardy LaCie, potężny 2-terabajtowy dysk WD oraz wielkokrotnie doceniane chłodzenie Noctua.

 • LaCie Design by Sam Hecht, 250 GB, USB2.0
  Działa bez zarzutu. Design bardzo elegancki. Niestety przy wziąciu do reki okazuje się że obudowa nie jest takiej jakości jakiej możnaby się spodziewać. Elementy wykonane z kiepskiej jakości plastiku, element zamykający niezbyt dokładnie dopasowany. W rzeczywistości wygląda znacznie gorzej niż na wizualizacji. Wyciąganie kabla z obudowy dośc trudne - nie ma za co złapać; nie do końca przemyślane rozwiązanie. Jeśli ktoś szuka "dizajnerskiego gadżetu" - nie warto.
   
 • WD My Book Mirror 2TB USB 2.0, RAID 1
  To już mój drugi Book Mirror WD2TB. Zdecydowałam się na kolejny egzemplarz, ponieważ, pierwszy użytkuję od ponad roku i nie mam z nim najmniejszych problemów. Nie potrafię wyrazić fachowej opinii co do technicznych zalet lub wad produktu. Dla mnie dysk pracuje stabilnie, szybko i cicho. Nie korzystam z funkcji mirror, dysk sprawnie i szybko sformatowałam tak, żeby był widoczny jako jeden 2TB. Dyski mam ulokowane na wysokości moich oczu i śmiało mogę powiedzieć, że posiada ładny desinge a wskaźnik poziomu zapełnienia dysku, emitujący delikatnym, niebieskim światłem, nie drażni oczu i całość prezentuje się przyjemnie i elegancko.
   
 • Noctua NF-P12-1300
  Wentyl rewelacyjny u mnie w Cooler Master Cosmos 1000 został zainstalowany na dole (jedyny zasysający powietrze) i wszystkie tmp. spadly o kilka stopni, a przy tym niesłyszalny... do tego mam jeszcze schladzacz Noctuy na Core i7 S1366 z dwoma takimi wentylami na min. obrotów... po prostu bajka !!! Turbina, nie wentylator !!!
   

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  same pozytywne te opinie :p