Smartfony

Dziś wieczorem konferencja Apple

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z planami, Apple zaprezentuje dziś kolejne nowości. Jakich urządzeń możemy się spodziewać?

Apple konferencja

Jeśli Apple coś sobie zaplanuje, zazwyczaj nie zmienia już planów. Ostatnie z nich zakładały, iż dziś wieczorem odbędzie się kolejna konferencja. Tak też się stanie.

Konferencja Apple - gdzie oglądać?

Impreza odbędzie się w Cupertino, a więc w siedzibie Apple. Start zaplanowano na godzinę 18:00 polskiego czasu, a więc najbardziej zainteresowani nowościami z logo nadgryzionego jabłka nie będą musieli zarywać nocy.

Konferencję śledzić można będzie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta. Są jednak pewne warunki do spełnienia. Trzeba bowiem korzystać z Apple TV, bądź urządzenia z iOS 7+/ OS X 10.8.5+ oraz przeglądarką Safari. W przypadku komputerów z Windows w grę wchodzi tylko Windows 10 z przeglądarką Microsoft Edge.

Oczywiście w sieci pojawiać będą się też relacje „z drugiej ręki”. Innych najbardziej zainteresują natomiast konkrety już po prezentacjach i po takowe zaprosić możemy na nasze łamy.

Konferencja Apple - co zobaczymy?

Wszystkie wątpliwości rozwiane zostaną za kilak godzin, w związku z czym nie ma większego sensu ponownie zagłębiać się w przecieki. Nadmienić należy jednak, co w ogóle ma być prezentowane.

Wszystko wskazuje na to, iż pokazany zostanie iPhone SE z 4-calowym ekranem (o specyfikacji pisaliśmy już wcześniej) oraz nowy iPad Pro, najpewniej także ze stosunkowo niewielkim ekranem.

Źródło: apple, kmug.co

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lord_NeReVaR
  2
  Ooooo... już widzę jak ruch na mieście zamiera, jak dzieci z placów zabaw znikają, jak w sklepach zostają sami pracownicy skupieni razem wokół monitorów, jak po pustych ulicach biegają tylko psy i koty, a pociągi i samoloty maja opóźnienie a czemu takie cuda się dzieją? A bo Apple konferencje ma dzisiaj i znowu zadziwią świat swoim geniuszem i polotem dizajnersko-technicznym powodując masowe omdlenia na całym świecie, gromkie okrzyki zachwytu i pełne niedowierzania spojrzenia. Ach... ten Apple są jak kawałek tęczy w przepełnionym szambie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Pokażą dzisiaj w końcu iphona z dobrym amoledowym ekranem od samsunga. Przyciski power i głośności zerżnęli rok temu, teraz czas na ekran. Za rok, kto wie, może japcoki doczekają się prawdziwego multitaskingu i będą mogli używać naraz google maps i yanosika.
   • avatar
    Nalovp
    0
    Już się zaczyna...lecą gorzkie żale bezrobotnych nieudaczników.
    • avatar
     sebatec
     0
     "Zgodnie z planami, Apple zaprezentuje dziś kolejne nowości. Jakich urządzeń możemy się spodziewać?" - płonących iphone'ów...
     • avatar
      cyberant
      -6
      "Jeśli Apple coś sobie zaplanuje, zazwyczaj nie zmienia już planów. Ostatnie z nich zakładały, iż dziś wieczorem odbędzie się kolejna konferencja. Tak też się stanie."

      Po co w ogóle ten tekst? Jeszcze konferencji nie zrobili a już peany na ich cześć.. troche luzu, przestańcie z tą gloryfikacją bo mdłości czuję... :/