Internet

Wideo pokazuje jak głupio będzie wyglądać dzisiejsza technologia w przyszłości

przeczytasz w 1 min.

Śmieszne, ale też intrygujące.

POS-86

Dzisiejsza technologia bez wątpienia prezentuje się imponująco według aktualnych standardów. Jak jednak będzie wyglądać za kilka lat? Wideo umieszczone na końcu tego newsa, będące parodią reklamy kamery pokazuje, że odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta – dzisiejsza technologia będzie wyglądać najzwyczajniej w świecie głupio.

Co ciekawe, materiał ten nie jest parodią z krwi i kości, choć nawiązań do współczesnych chwytów marketingowych nie brakuje. Bardziej zabawne są wykorzystane do produkcji kamery Walley POS-86 podzespoły. Mamy między innymi napęd dyskietek, sporych rozmiarów radiator i ogromną lampę błyskową, a to wszystko zamknięte zostało w obudowie komputerowej.

Co tu jednak dużo pisać – sami zobaczcie:

Źródło: TechSpot, WalleyFilms

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  WojtiWojti
  12
  Poczułem się jakbym oglądał reklamę nowego iPhone (sam mam IP4 wiec to nawet nie chodzi ze mi się nie podobała) ale jest ten sam motyw "wcisneliśmy tu wszystkie nowinki technologiczne dla CIEBIE, kup to"
  • avatar
   papuas
   12
   Oj tam, oj tam. Troszeczkę dystansu panowie. Za kilka lat sami będziemy się dziwić na jaki kit daliśmy się nabrać dzisiaj. Ta parodia nieźle to pokazuje.
   • avatar
    Barubar24
    3
    Przypomnijcie sobie pierwszy dysk twardy od IBM z 1951 roku - wielkość sporej kuchenki mikrofalowej, a oferował całe 5MB na dane.
    • avatar
     danio1611
     1
     Ciekawe czy powstał adapter do mocowania na kask :D
     • avatar
      Konto usunięte
      -16
      bmk.pl siegnelo dna tym newsem.