Gry

E-sportowe Mistrzostwa Europy w World of Tanks

przeczytasz w 1 min.

Zapisać się może każdy. Najlepsi wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się podczas tegorocznej edycji targów Gamescom.

WoT turniej

Ruszyły zapisy do e-sportowego turnieju w World of Tanks. W mistrzostwach mogą wziąć udział 3-osobowe drużyny z Europy, bez względu na stopień zaawansowania. 

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy: 1) zebrać 3-osobową drużynę oraz 2) udać się na stronę gry i zarejestrować się. Następnie wziąć udział w kwalifikacjach, które dla Polski wypadają 2 lipca. W dniach 19-20 lipca odbędą się natomiast ostateczne kwalifikacje europejskie.

Cztery najlepsze drużyny z czterech różnych państw zakwalifikują się do wielkiego finału. Ten odbędzie się w Kolonii podczas targów Gamescom 2016 – dokładnie 20 sierpnia. Jakie przygotowano nagrody? Po pierwsze opłacony pobyt na tychże targach. Ponadto:

 • 1 miejsce: laptop Alienware dla każdego członka drużyny
 • 2 miejsce: myszki Logitech G300S i słuchawki Logitech G230
 • 3 i 4 miejsce: słuchawki Logitech G230

Jak będą wyglądały zmagania? Będą to mecze 3 vs 3 rozgrywane czołgami poziomu VI. Gracze będą musieli się wykazać w dwóch trybach: bitwa spotkaniowa oraz atak/obrona. Więcej informacji na stronie turnieju.

Źródło: Wargaming

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MaxDamageDA
  2
  Ta gra nie ma absolutnie żadnych podstaw na platformę turniejową.
  • avatar
   Nullmaruzero
   1
   Co oni to 3vs3, 5vs5, 6v6 wałkują. Czemu nie zrobią dużych drużyn, boją się że silnik wypluje ducha albo dziwny RNG się pojawi?
   • avatar
    rlistek
    1
    "esport" w grze pay2win LUL