Wydarzenia

Targi E3 2021 oficjalnie bez wydarzeń na żywo. Trwają prace nad formą online

przeczytasz w 1 min.

Zeszłoroczne targi E3 2020 ze względu na panującą pandemię koronawirusa zostały odwołane. Ku niezadowoleniu wielu - nie odbyły się również pokazy online. Tymczasem oficjalnie ogłoszono odwołanie tegorocznej edycji z wydarzeniami na żywo.

Targi E3 w 2021 roku tylko w formie on-line

Niezmieniająca się sytuacja na świecie wskazywała na to, że tegoroczna edycja podzieli losy swojej poprzedniczki - i zostanie odwołana. Przewidywania sprawdziły się - E3 w 2021 roku nie odbędzie się w formie stacjonarnej. Taką informację przekazała komisja miasta Los Angeles ds. turystyki.

Część raportu komisji miasta Los Angeles w sprawie wydarzeń w roku 2021Część raportu komisji miasta Los Angeles w sprawie wydarzeń w roku 2021

Jasno z niej wynika, że żadne wydarzenie zaplanowane w ramach E3 2021 nie odbędzie się na żywo. Zaznaczono jednak, że organizator targów, Entertainment Software Association, pracuje nad transmisjami online. Przypominamy, że zeszłoroczne wydarzenie nie relacjonowało pokazów przez sieć.

E3 2021 - kiedy?

Data wydarzenia nie uległa zmianie. Zakładany już w zeszłym roku termin pozostaje bez zmian. Tegoroczne targi E3 zaplanowano na 15 - 17 czerwca.

Napiszcie, co sądzicie o formie online wydarzeń - mają przewagę nad standardowymi pokazami? Sprawdźcie również, na jakie gry czekamy w 2021 roku!

Źródło: dsogaming.com

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    rafal
    3
    E3 lata świetności ma za sobą i w dobie Internetu producenci wolą w odpowiednim czasie zrobić szum niż bić się o chwilę uwagi z 20 innymi.