Gry na konsole

EA zainwestuje w Nintendo Switch, ale jest pewien warunek

przeczytasz w 1 min.

Od sukcesu FIFA 18 na Nintendo Switch zależy naprawdę sporo.

Nie brakuje opinii, że z Nintendo Switch związany jest jeden główny problem - konsoli brakuje gier. Pomóc mogłoby większe zainteresowanie ze strony dużych producentów i wydawców, takich jak chociażby EA. Jest na to szansa?

Tak. Patrick Söderlund, wiceprezydent wykonawczy EA, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że jego firma chciałaby stać się częścią Switch i pomóc Nintendo w zdobyciu znaczącej społeczności użytkowników. Można by odczytywać to jako deklarację, na podstawie której EA postara się w najbliższej przyszłości o kilka gier na omawianą platformę. Tak dobrze niestety nie będzie.

Nie jest tajemnicą, że EA musi widzieć w tego typu działaniach szanse na zysk. I tutaj swojego rodzaju badaniem gruntu będzie FIFA 18. Wśród jej platform docelowych znajdziemy również Nintendo Switch. Jeśli wzbudzi spore zainteresowanie, wtedy EA najprawdopodobniej nabierze chęci do dalszych prac.

O tym, jak wyglądać będzie FIFA 18 na Nintendo Switch pisaliśmy już jakiś czas temu. Premiera planowana jest na 29 września.

Źródło: IGN

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HardCorak
    3
    jak będzie wersja taka jak na x360 czy ps3 to będzie dobrze.

    ta konsola ma taki problem że jest słaba. dlatego nie ma gier.