Gry

EA zrobi ze Spore drugie Simsy?

przeczytasz w 1 min.

Spore to bez wątpienia udana i popularna gra. I kiedy we wrześniu doczekaliśmy się premiery, EA wprowadziło na rynek również Spore Creatures dla Nintendo DS oraz Spore Origins dla telefonów komórkowych. W listopadzie dostaliśmy Spore Creepy & Cute Parts Pack, czyli właściwie sporo dodatkowych elementów uatrakcyjniających rozgrywkę, natomiast gdzieś na wiosnę doczekamy się kompletnego dodatku Spore: Galactic Adventures. Ale poczekajcie, to jeszcze nie wszystko.


Będzie sporo dodatków do Spore'a (Fot. Technologizer.com)

Niedawno Electronic Arts potwierdziło, że dla konsoli Nintendo Wii opracuje Spore Hero, a dla Nintendo DS - Spore Hero Arena. Z kolei miłośnicy pecetów dostaną Spore Creature Keeper. Jak podaje zagraniczne źródło, zaledwie w rok od premiery podstawowej wersji doczekamy się 7 dodatkowych gier z serii Spore, włącznie z bardziej lub mniej użytecznymi rozszerzeniami.

Wiele wskazuje na to, że EA próbuje przemienić Spore w Simsy - grę, która doczekała się chyba najwięcej dodatków/rozszerzeń w historii. Jeszcze nie można mieć pewności, ale prawdopodobnie część dodatków do Spore okaże się niezbyt potrzebna i nie wniesie za wiele do rozgrywki. Wówczas, podobnie jak w przypadku Simsów, można będzie mówić o tym, że EA próbuje na siłę zwiększyć dochody z serii Spore i opierając się na tym samym pomyśle nieustannie wprowadza kolejne gry-klony, które od oryginału odróżnia tylko kilka(naście) nowych elementów.

Źródło: Technologizer.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  szkoda że im nic z tego nie wyjdzie nie mają tego czegoś co simsy miały , ludzi..
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ta gra była by spoko gdyby nie robili jej pod dziewczyny jak Simsy. Uważam że rozwój powinien być tylko do drugiej fazy i powinni się skupić na walce, robić np takie areny internetowe tylko musieli by jakoś fizykę usprawnić i dodać sporo elementów. Jak dla mnie takie coś dopiero miało by sens. Za wysokie ambicje mieli...
   • avatar
    Szymon331
    0
    W Simsach lubiłem budować, reszta mnie nie interesowała zresztą też uważam że to raczej dla dziewczyn. W SPORE podoba mi się tworzenie własnego monstrum, reszta tak jak w Simsach też mnie nie interesuje. Co do dodatków to nie powinni w ten sposób robić bo okaże się że pełna FUll gra to 10 płyt zawierających jakieś badziewie za które trzeba płacić.
    • avatar
     hunio
     0
     Ten Spore Simsom nie dorównuje. Chociaż nie uważam tej drugiej gry za moją ulubioną, to lubię w nią raz za czas zagrać. Ale spodobała mi się dopiero wtedy, gdy wprowadzili samochody.