Chłodzenie

Ekstremalny Thermalright Ultra 120 Extreme dla nadchodzącego Socketu LGA 1366

przeczytasz w 1 min.

Firma Thermalright przygotowała nową wersję flagowego produktu z rodziny coolerów CPU - Ultra 120 Extreme, pod kątem nadchodzących procesorów Intela, Core i7.

Cooler wyposażony jest w uchwyt pasujący na rozstaw otworów dla Socket LGA 1366, po za tym niczym więcej nie różni się od swojego starszego kolegi, który jest również dostępny dla podstawki LGA775. To co dodano nowego, to metalowy, ruchomy "krzyżak” wkładany za podstawę radiatora. Z drugiej strony płyty zakładamy czarny element stanowiący podstawę konstrukcji, po czym zakładamy radiator na procesor, przykładamy "krzyżak", rozciągamy go na wystające z otworów gwinty i dociskamy nakrętkami. W ten sposób zwiększamy zarówno docisk, jak i stabilność tego dość dużego przecież chłodzenia. Cena na razie nie jest znana.

 

 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Can't wait..!!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Dostosowali tylko zapięcie i nic więcej nie zmienili i co to ma być za "super sprzęt"?? mogli wymyślić coś co zwiększy wydajność radiatora mogli choćby zastosować bezpośredni styk rurek cieplnych z procesorem, dzięki temu radiator był by tańszy, prostszy w produkcji i wydajniejszy.