• benchmark.pl
 • Gry
 • Emagon nową grą Sony, która rzuci na kolana - przynajmniej wedle pierwszych obietnic
Gry

Emagon nową grą Sony, która rzuci na kolana - przynajmniej wedle pierwszych obietnic

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Sony świętuje właśnie 20 urodziny PlayStation. Zamiast obierać prezenty zdaje się jednak szykować coś dla graczy.

Emagon

Sony świętuje właśnie 20 urodziny PlayStation co jest dla producenta bez wątpienia dużym powodem do dumy. Zamiast obierać prezenty zdaje się on jednak szykować coś dla graczy. Coś, co wedle pierwszych zapowiedzi okazać ma się prawdziwym hitem.

Rąbka tajemnicy uchylił hiszpański oddział Sony, który na swoim blogu zamieścił krótką informację oraz tajemniczy zwiastun. Dzięki temu wiemy, iż japoński producent już od pewnego czasu pracuje nad nowym, dużym projektem, co odczytywać trzeba najprawdopodobniej jako grę na konsolę PS4.

"Jak wiecie, PlayStation kończy w tym tygodniu 20 lat. Jest to dla nas bardzo szczególny czas, ponieważ nigdy nie myśleliśmy, że będziemy tak daleko kiedy wydawaliśmy nasze ukochane PlayStation w roku 1994. Dlatego chcemy zaoferować coś wyjątkowego na tę okazję. Jeśli jednak chcecie wiedzieć co to jest, będziecie musieli chwilę poczekać. Zobaczyć możecie tajemniczy zwiastun oznaczony EMAGON i datę 5 grudnia. To dzień, w którym poznacie naszą najpilniej strzeżoną tajemnicę."


Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalną zapowiedź i większą dawkę informacji. Macie jakieś propozycje / wymarzone scenariusze co do nowego projektu?

Źródło: gematsu, youtube, netzwelt

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  VEN1963
  hmmmm - faktycznie była to tajemnica bo żadne nawet skrawki informacji nie trafiły do sieci :-) Grafika ładna i może się okazać to coś co będzie całkiem dobre. Brawo dla Sony.
  5
 • avatar
  Dazuo
  fajna nazwa wspak ;)
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  Eathan Carter tylko na PS4 :D Tak mi coś pachnie :D Czekam na info :)
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  RPG w FPP, głównie eksploracja. Celem ma być szukanie jakiegoś miejsca? To.moje odczucia :P zobaczymy już.niedługo.
 • avatar
  ostry098
  Jaki Eathan ? nie zastanawia was ikona liścia po prawej od paska życia i wzrastająca nagle z ziemi roślinka ? no i kontrast bujnego lasu z spaloną słońcem jałową ziemią ? na moje będziemy mieć coś o przekształcaniu nieużytków w lasy czy ogólnie związanego z naturą