Gry

Nowe wideo z polskiego Enemy Front

przeczytasz w 1 min.

Fragmenty rozgrywki prezentują nam różne sposoby eliminacji wrogów.

Enemy Front gra

Powoli zbliżać będziemy się do premiery Enemy Front, a skoro tak, to warto zacząć dokładniej przyglądać się temu tytułowi. Właśnie pojawiła się ku temu dobra okazja.

Gracze sympatyzujący z grami FPS, a właśnie taką będzie nowa produkcja CI Games, mają już dosyć współczesnych konfliktów i bardzo chętnie ponownie przenieśliby sie w przeszłość.

Czasy II wojny światowej, której kilka lat temu pojawiały się w większości strzelanek dziś odeszły w zapomnienie i dlatego też tak duże nadzieje wiązane są z Enemy Front, które powrócić chce do wspomnianego konfliktu.

Jest to tym bardziej interesujące, że duża cześć kampanii rozgrywać ma się w Polsce, a konkretnie w okupowanej Warszawie. Wspomina się o niej również na najnowszym materiale wideo, ale ten przynosi nam zdecydowanie więcej. Możemy zaobserwować bowiem fragmenty rozgrywki, które prezentują nam różne sposoby eliminacji wrogów.


Enemy Front zadebiutuje 10 czerwca w USA i 3 dni później w Europie. Gra pojawi się w wersji na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: examiner, youtube

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Balrogos
  6
  Kiepsko to wyglada a z waraszawy nic nie widzilem w tym filmie. Polska gra ale koles nazwisko ma conajmniej nie polskie i gada po angielsku.
  • avatar
   Bandyto3xx
   1
   Czy tylko ja mam wrażenie, że postać jest jakaś taka "sztywna" ?
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Zapowiada się ciekawiej niż na początku. Nie czuje jeszcze tego klimatu, ale chyba wyszło im skrzyżowanie CoD'a, Hitmana i Sniper Elite ;)
    • avatar
     RaV1298
     0
     Na samym początku filmu akcja zwolniła, ale dźwięk strzału już nie. Swoją drogą bardzo ładna grafika.
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      Rozwalanie szkopoów lepsze niż w wolfensteinie
      • avatar
       eryk1310
       -2
       brakowało mi tego :) wiem że to będzie średniak :D al gra w której gramy polakami i wlaczymy przeciw nazistą .. czego chcieć więcej :D !!!
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        No może Hawkins to nie bardzo polskie nazwisko;) ale gadać będzie po polsku:) Wydaje mi się,że nie rozdzielają materiału na anglojęzyczne i polskie strony. A od dawna wiadomo, że Enemy Front będzie w polskiej wersji językowej. Wydaje mi się, że EF lepiej pokaże Powstanie niż to zrobili w Uprising44. Tym bardziej, że to jedna z kilku misji a nie jedyna. Gra ma potencjał. Trzy mam kciuki i odliczam dni, bo ja na pewno kupię;))))