Gry komputerowe

Epic Games zapowiada nową grę - Paragon

przeczytasz w 1 min.

Pojawi się ona wyłącznie na PC i będzie najprawdopodobniej sieciową strzelanką.

Paragon

Epic Games to dla wielu graczy wciąż marka zasługująca na szacunek. Studio pracuje obecnie nad kilkoma projektami, w tym nad grą Paragon, o której do tej pory nie słyszeliśmy.

Wypada zatem pokusić się o stwierdzenie, że jej zapowiedź jest dość zaskakująca. Przecieków rzeczywiście nie uświadczyliśmy, ale jeśli myślicie, że twórcy od razu podzielili się większą dawką informacji to jesteście w błędzie. Właściwie jedyną pewną na ten moment kwestią jest to, iż mowa o produkcji na wyłączność PC, która korzystać będzie z możliwości silnika Unreal Engine 4.

Dość nietypowy jest też pierwszy materiał wideo promujący grę. Nie skupia się on bowiem na rozgrywce, lecz na jednym z bohaterów.


W kolejnych tygodniach udostępnione zostaną materiały, które przybliżą następne grywalne zapewne postacie. A skoro pojawi się kilku bohaterów do wyboru można chyba założyć, że będzie to produkcja nastawiona na rywalizację w sieci.

Co ciekawe, na oficjalnej stronie gry już teraz zapisać można się do beta testów.

Źródło: engadget, youtube - Play Paragon

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  WEXEL
  3
  A już myślałem, że to jakaś nowsza edycja "Loterii paragonowej"...a to gra ... :)
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   hmm a co z ut?
   • avatar
    leeszaj
    0
    Znowu gra a dla małolatów ,pistolet musi być wilkośći młota pneumatycznego,bohater musi mieć nadludzkie zdolności i dobrze by było ,żeby był jak robocop ,w części z metalu.
    • avatar
     Konto usunięte
     -4
     Primo gra na PC? Co znaczy to PC? Ahh Peronal Computer. A na jakie systemy bo pod pojęciem PC rozumie się także systemy z rodziny BSD jak FreeBSD...
     Dobrzy redaktorzy wyjaśniają o co chodzi, a chodzi o to, ze gra wyjdzie na systemy Windows, Mac OSX a także na Linux i SteamOS (a więc skoro steamos to wyjdzie na komputery i komputero konsolę - dla jasności)

     Dalej, "sieciowa strzelanina"? No można tak powiedzieć, ale ma to być tzw. heroes-based first person shooter with moba elements. Więc doprecyzować zadało by się.
     • avatar
      Robak
      0
      Cały czas robią UT4. Cały czas można ściągnąć i pograć w alfe.
      • avatar
       krynka
       0
       Hmm... w crysisie był podobny filmik :D