Drukarki i skanery

Epson przedłuża gwarancję na wybrane drukarki do 3 lat

przeczytasz w 1 min.

Akcją zostały objęte modele WorkForce i InkTank zakupione jeszcze w tym roku.

Epson - przedłużenie gwarancji

Epson przygotował akcję promocyjną na drukarki atramentowe z serii WorkForce oraz InkTank, która przewiduje przedłużenie gwarancji na wybrane modele nawet do 3 lat.

Promocją zostały objęte modele z serii WorkForce zakupione w okresie od 8 czerwca 2015 roku do 31 marca 2016 roku i InkTank zakupione w okresie od 1 października 2015 do 30 marca 2016 roku – w obydwóch przypadkach stosowny wniosek trzeba złożyć nie później niż 30 dni po zakupie urządzenia (jest on dostępny na stronie producenta).

Warunki przedłużonej gwarancji są identyczne, jak w przypadku standardowego okresu – w przypadku części modeli jest to gwarancja na miejscu, natomiast pozostałe modele mają serwis u producenta. Warto również pamiętać o maksymalnej liczbie wydrukowanych stron w przypadku modeli InkTank.

Formularz zgłoszeniowy oraz dokładne warunki promocji znajdziecie na stronie producenta. Przy okazji warto wspomnieć o akcji CashBack za drukarkami Epsona.

Źródło: Epson

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Snack3rS7X
    0
    Pewnie są wadliwe i często się psują, toteż firma uprzejmie wychodzi z inicjatywą "akcji promocyjnej", robiąc klienta w ch..a