Drukarki i skanery

Epson PX730WD: domowa drukarka fotograficzna w dobrej cenie

przeczytasz w 1 min.

Oferta firmy Epson już wkrótce poszerzy się o nowy model atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego. PX730WD jest domową drukarką fotograficzną, która zaoferować ma bardzo wysoką jakość za niezbyt duże pieniądze.

Epson Stylus Photo PX730WD jest urządzeniem 3 w 1 – drukarka, kopiarka i skaner (2400 x 4800 dpi). Model ten wyposażony został w ekran LCD o przekątnej 3,5 cala, za pomocą którego otrzymamy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji.

Firma Epson wyposażyła swoje urządzenie w funkcję, której użytkownicy od sprzętu w tej cenie często wymagają. Chodzi  mianowicie o automatyczny moduł druku dwustronnego (duplex). Bezprzewodowy PX730WD łączy się z komputerem za pomocą sieci WiFi 802.11 b/g/n, a konfiguracja jest w pełni automatyczna, dzięki czemu nie powinna sprawiać żadnych problemów (dotyczy Windows 7 i Vista oraz Mac OS).

Urządzenie wielofunkcyjne - Epson PX730WD

To wielofunkcyjne urządzenie korzysta z pigmentowych atramentów Epson Claria, które przeznaczone są do wydruku fotografii. W drukarce znajduje się 6 oddzielnych pojemników w kolorach cyjan, jasny cyjan, magenta, jasna magenta, żółty i czarny, które wymieniać można osobno, w zależności od zużycia. Wydruki te, co ważne przy fotografiach, są odporne na wilgoć.

Premiera PX730 WD już pod koniec września, a cena wyniesie 739 zł. Już wkrótce na rynku pojawi się także urządzenie Epson PX830FWD, które kierowane jest do bardziej wymagających użytkowników; jego cena to 1029 zł.
 

Więcej o drukarkach:

Źródło: Epson

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ciekawie wygląda.