• benchmark.pl
 • Gry
 • Fallout 4 ma dawać większą swobodę wyboru, ale bez zabijania raczej się nie obejdzie
Gry

Fallout 4 ma dawać większą swobodę wyboru, ale bez zabijania raczej się nie obejdzie

przeczytasz w 1 min.

Przynajmniej jeśli wierzyć słowom Todda Howarda.

Fallout 4

Fallout 4 ma być do poprzednika pod wieloma względami lepszy, a gracze otrzymają, jeśli wierzyć obietnicom, w kilku kwestiach większą swobodę wyboru.

W tym kontekście wielu graczy bardzo interesuje zazwyczaj to, czy grę da się ukończyć bez zabicia jakiegokolwiek z wrogów. Tego typu podejście stanowi spore wyzwanie i niektórzy chcą się w tym sprawdzić. Czy będzie im to dane również w Fallout 4?

Jeśli wierzyć słowom Todda Howarda, raczej nie. Wprawdzie twórcy chcą zadowolić wielbicieli różnych stylów rozgrywki i w wielu przypadkach da się uniknąć przemocy, ale najprawdopodobniej pojawią się momenty, w których bez rozwiązań siłowych się nie obejdzie.

„Można uniknąć zabijania w naprawdę wielu przypadkach. Nie mogę powiedzieć, że można grać cały czas bez przemocy - to niekoniecznie było naszym celem - ale chcemy wspierać różne style gry na tyle, na ile się da.”

Naturalnie nie da się wykluczyć, iż w rzeczywistości będzie nieco inaczej. Poprzednią część niektórym udało się przejść bez rozlewu krwi. Zobaczymy, czy tym razem również będzie to osiągalne.

Źródło: theguardian

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  InsanePlumber
  8
  "Jeśli wierzyć słowom Todda Howarda"
  Właśnie w tym jest największy problem.
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Fallout bez zabijania to nie Fallout, choć F1 i F2 da się przejść bez zabijania :).
   • avatar
    kokosnh
    2
    Mam nadzieje ze nie będzie jakiegoś max level ustawiony na 30 i aby podnieść trzeba kupić płatne DLC.
    Bo w fallout-a po dobiciu do max level-a jakoś nie chce się grac dalej. ( przynajmniej ja tak mam )
    Ja uwielbiam się tułać po bezdrożach wykonując jakieś poboczne misje i zdobywać kapsle, ale jakoś mi to przechodzi po osiągnięciu max level-a ( New Vegas chyba 4 razy zaczynałem od początku )
    • avatar
     prime27pl
     0
     3 mnie nie porwała ale tej jestem ciekaw .
     • avatar
      zajeBEASTY
      0
      Fallout bez zabijania?? Jak basen bez wody.
      • avatar
       Krieg
       0
       Oby tylko odeszli od tego zafajdanego mechanizmu skalowania poziomu gry do poziomu postaci. Zarowno 3ka jak i NV byly tragiczne pod tym wzgledem bo po kilku godzinach gry mielismy takiego koksa, ze az odechciewalo sie grac... To samo tyczy sie umiejetnosci celowania bronia bo pozniej wychodza takie kwiatki, ze lufe mamy skierowana na polnoc a pocisk wylatuje randomowo w promieniu 90 stopni :S Generalnie maja takie zaplecze modow, ze jakos strasznie sie glowic nie musza nad poszukiwaniem lepszych rozwiazan.
       • avatar
        Dooku
        0
        Zdawkowe informacje na temat "gotowej" gry, całkiem inaczej niż w przypadku konkurencji. Bethesta trochę mało nam mówi, przynajmniej na razie. Mam pewne obawy co do tego jak gra wypadnie, ale jako wieczny pesymista mam nadzieje że będę miło zaskoczony.