Gry

Fallout: Dead Money dostępne na PC

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze DLC do Fallout: New Vegas debiutuje na Steamie.

 Warto przeczytać:
 

Diablo III - screeny za 'lajka'

Jak podał właśnie serwis Steam News, pierwszy pakiet rozszerzający do najnowszego RPG Bethesdy jest już dostępny do pobrania. Przy okazji wydana została również aktualizacja podstawki, która prawdopodobnie jest związana właśnie z Dead Money.

A co zobaczymy we wspomnianym pakiecie? Oczywiście całkowicie nową przygodę, której głównym wątkiem są poszukiwania zaginionego kasyna Sierra Madre - po całych pustkowiach krążą legendy o skarbach zgromadzonych głęboko w jego skarbcu. W trakcie gry będziemy musieli współpracować z trzema innymi postaciami, aby osiągnąć cel, a w pakiecie czekają na nas także zupełnie nowe miejsca do odwiedzenia, przeciwnicy i oczywiście wybory moralne.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z Falloutem 3, to zaledwie początek całej serii dodatków DLC do New Vegas, ale mamy nadzieję, że każdy z nich przypadnie graczom do gustu.

Źródło: bluesnews.com

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  force
  0
  Dziwne bo ja jakoś nic ze steama nie mogę pobrać jak na razie...
  • avatar
   azghard
   0
   A te dodatki ze steama to płatne?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Bo news już jest na steamie... a samo DLC pewnie będzie koło 19.00... na XBOX Live kosztuje 800 ms points = 10$... i mam nadzieje że cena dla nas będzie poniżej 10 euro...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Dodatki do trójki były świetne.
     • avatar
      Marked
      0
      Parę miesięcy temu był na benchmarku news o tym dodatku i filmik.Nie wyglądało to zachęcająco wtedy ;)
      • avatar
       Dudi4Fr
       0
       Tak samo z kupnem Fallout NV jak z Fallout-em 3-im poczekam na wersje Game of the Year Edition ze wszystkimi DLC i patch-ami bo od kiedy przy instalacji pierwszego DLC do F3 wyskoczyła taka informacja iż:
       Zaleca się rozpoczęcie gry od nowa, ponieważ nie które dodatki mogą działać nie poprawnie... Dostałem jakiegoś wstrętu do DLC od Bethesdy...