Gry

Farmerzy? Aż tak wielu się was nie spodziewałem

przeczytasz w 1 min.

Spodziewaliśmy się, że Farming Simulator 22 osiągnie dobre wyniki sprzedaży. Aż tak rewelacyjne rezultaty są jednak mimo wszystko zaskoczeniem.

Wyśmienita sprzedaż Farming Simulator 22

Tydzień temu na rynku zadebiutowała gra Farming Simulator 22 – najnowsza odsłona symulatora, pozwalającego nam zbudować od podstaw rolnicze imperium. Zmiany i nowości przygotowane przez ekipę GIANTS Software cieszyły się ciepłym przyjęciem, ale mimo to wyniki sprzedaży mogą zaskakiwać. Okazuje się, że w ciągu pierwszych siedmiu dni obecności w sklepach gra znalazła aż… 1,5 miliona nabywców

Ci nabywcy w dodatku są najczęściej zadowoleni z zakupu. Gra może się mianowicie pochwalić 84% pozytywnych opinii na Steamie. Na tej platformie zresztą niezmiennie pozostaje w czołówce rankingów bestsellerów i „popularnych nowych tytułów”. Farming Simulator 22 trafił jednak oczywiście nie tylko na komputery, ale też na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4.

Farming Simulator 22 screen

Farming Simulator 22 to wielki sukces GIANTS Software

„Sukces osiągnięty w pierwszym tygodniu oraz świetne opinie, które otrzymaliśmy od graczy dowodzą, że Farming Simulator zmierza w dobrym kierunku. Udało nam się zrealizować wszystkie cele naszego planu komunikacji wydawniczej” – powiedział Boris Stefan, kierownik firmy, która po raz pierwszy zdecydowała się na samodzielne wydanie gry. 

A ty masz już swój egzemplarz? 

Źródło: GIANTS Software, Cenega, Steam

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PIRAT_PL
  0
  Noo fajnie się gra póki co dopiero zaczynam z kumplem rozwijać gospodarstwo ale widze dużo fajnych opcji których właśnie w 19 brakowało więc jest dobrze ;)
  • avatar
   deseczka
   0
   Prędzej czy później i ja dołączę do tego grona farmerów.