Gry

FC Barcelona ma przyciągnąć graczy do PES 2017

przeczytasz w 1 min.

Konami podpisało umowę z klubem FC Barcelona. Dla jego fanów PES 2017 stanowić może teraz nie lada gratkę.

Dystans pomiędzy seriami Pro Evolution Soccer a FIFA w ostatnich latach zauważalnie się zwiększył, na niekorzyść tej pierwszej oczywiście. W tym roku przed Konami również bardzo trudne zadanie, nic dziwnego, że po pomoc udano się aż do Barcelony.

Producent ogłosił nawiązanie współpracy z jednym z największych i najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie - FC Barcelona. Umowa podpisana została na okres 3 lat, efekty zobaczymy już przy debiutującym za kilka tygodni PES 2017.

W grze spodziewać można się kilku ekskluzywnych smaczków, takich jak dokładne odwzorowanie stadionu Camp Nou i całej jego otoczki oraz piłkarzy ze szczegółowo odzwierciedlonymi twarzami i sposobem poruszania się po boisku.

Dodatkowo FC Barcelona będzie też tematem przewodnim na okładce gry. Na meczach rozgrywanych na Camp Nou w realnym już świecie pojawią się natomiast banery reklamowe PES 2017.

PES 2017 okładka

„Dzięki bliskiej współpracy z klubem FC Barcelona możemy przedstawić serię PES wielkiej rzeszy fanów na całym świecie. Partnerstwo to dostęp do najlepszych piłkarzy na świecie oraz jednego z najbardziej cenionych i ambitnych klubów.” - Tomotada Tashiro, prezes Konami Digital Entertainment


Źródło: officialpes

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    m4tekt
    1
    Fife trzyma jedynie FUT bo pod względem rozgrywki PES zjada ja na śniadanie:)