Gry

Fear the Wolves, czyli battle royale w klimacie S.T.A.L.K.E.R. pokazane na Gamescom 2018

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory prezentowano głównie screeny oraz zwiastuny, ale na targach Gamescom 2018 można było przyjrzeć się Fear the Wolves z bliska.

Dość szybko przybywa gier oferujących zmagania w formule battle royale. Prawdopodobnie nie da się przebić popularności Fortnite i Playerunknown's Battlegrounds, ale kolejni producenci mają nadzieję na przyciągnięcie graczy do swoich propozycji. Czy uda się to Vostok Games?

Być może, ponieważ przygotowywane Fear the Wolves zapowiada się całkiem nieźle. Przede wszystkim z racji faktu, iż ma być to gra łącząca zmagania battle royale z klimatem serii S.T.A.L.K.E.R. Jak zestawienie to będzie wypadało w praktyce? Do tej pory prezentowano głównie screeny oraz zwiastuny, ale na targach Gamescom 2018  można było przyjrzeć się Fear the Wolves z bliska.

Zrobiła to między innymi redakcja IGN. Opublikowany przez nią ponad 10-minutowy materiał wideo pozwala zapoznać się z fragmentami rozgrywki. Twórcy wyraźnie akcentują, iż ważnym elementem będzie tutaj fakt, iż trzeba obawiać się nie tylko innych graczy, ale też zwierząt oraz pogody. Jak zatem Fear the Wolves wygląda na ten moment?

Fear the Wolves na Gamescom 2018


Przypomnijmy, że debiut Fear The Wolves w Early Access początkowo planowany był na lipiec. Twórcy w ostatniej chwili zdecydowali się jednak na małe opóźnienie, ale zainteresowani będą mogli rozpocząć zabawę już za 2 dni, a więc 28 sierpnia.

Ostatecznie Fear the Wolves trafić ma także na konsole Xbox One i PlayStation 4. Ich właściciele będą musieli jednak poczekać do przyszłego roku.

Źródło: IGN

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    0
    wygląda słabo, nie widzę sukcesu w tej grze.