Aplikacje mobilne

Ferguson Car Assistant - funkcjonalny asystent samochodowy

przeczytasz w 1 min.

Ferguson Car Assistant to zestaw składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na smartfony.

Wiele osób nie jest w stanie funkcjonować bez samochodu. A jeśli już wydajemy pieniądze na własny środek transportu to z pewnością nie chcielibyśmy mieć do czynienia z nieprzyjemnymi sytuacjami z nim związanymi. Nie wszystkich da się uniknąć, ale Ferguson Car Assistant jest w stanie znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa.

Ferguson Car Assistant to asystent samochodowy, zestaw alarmowy składający się z małego urządzenia elektronicznego oraz bezpłatnej aplikacji na smartfony. Po podłączeniu modułu do złącza OBDII, pobraniu aplikacji i krótkiej konfiguracji użytkownik otrzymuje szereg przydatnych funkcji.

Ferguson Car Assistant

Chociażby alarm kradzieżowy z mapą czy system wykrywania kolizji informujący o możliwości jej wystąpienia zdefiniowane numery telefonów oraz adresy e-mail. Liczyć można również kontrolę prędkości z alarmem o jej przekroczeniu, wyznaczanie tras i ich historię, nawigowanie do pojazdu (przydatne na dużych parkingach), a nawet kontrolę napięcia akumulatora.

Ferguson Car Assistant to także inteligentne gromadzenie danych pod postacią licznika przejechanych kilometrów, przypomnienia o przeglądzie czy przypomnienia o kończącej się polisie ubezpieczeniowej.

Funkcjonalność Ferguson Car Assistant zależna jest od wybranego abonamentu, najtańszy to koszt 3 złotych miesięcznie. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Aplikacja dostępna jest w wersji na Google Android oraz Apple iOS.

Źródło: car-assistant

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vinnere
  0
  zapłać 3 zł miesięcznie za opcje oglądania prędkościomierza w apce. SUPER DEAL XD
  • avatar
   bizum
   0
   nawet loga producenta nie usunęli z obudowy... Teltonika ma tego więcej w ofercie
   • avatar
    ferguson
    0
    Nie jesteśmy producentem urządzenia. Teltonika to jedna z największych firm na świecie w zakresie GPS. Ferguson Car Assistant to produkt z pakietem usług. Najniższa oferta na rynku. Karta SIM bez opłat. Co do 3zł/ miesiąc to zapraszamy do zapoznania się z możliwościami usługi przed dodawaniem komentarza.