Gry

FIFA 16 jeszcze bliżej telewizyjnej oprawy meczów

przeczytasz w 1 min.

Producent pokusić ma się o kilka zmian w sposobie prezentacji spotkań.

FIFA 16 gra

EA przy okazji każdej kolejnej odsłonie serii FIFA zapowiada szereg nowości. W tym roku ma być ich jednak wyjątkowo dużo i gdyby patrzeć na liczbę zapowiedzi to należałoby się z tym zgodzić. Ostatnie z nich sugerują, że oprawy meczów będą jeszcze bliżej tego, co oglądać możemy w telewizji.

W tym celu producent pokusić ma się o kilka zmian w sposobie prezentacji spotkań. Najważniejsze z nich to pakiet transmisyjny Bundesligi, większa różnorodność warunków pogodowych (ma być ich aż dziewięć, a jedna z nowości to mgła) oraz zdecydowanie więcej przyśpiewek - aż 900 nowych nagrań ze stadionów. Nie zapomniano też znikającym spreju, a więc elemencie, który przebojem wdarł się do meczów i bardzo chętnie wykorzystywany jest przez sędziów.

„Zobacz jak wygląda i brzmi gra FIFA 16. Zanurz się w wydarzeniach na murawie dzięki pakietowi transmisyjnemu Bundesligi, nowym stadionom, ponad 900 przyśpiewkom i ponad 450 nowym lub zaktualizowanym modelom głów piłkarzy. A to jeszcze nie wszystko.”


FIFA 16 zawita na nasz rynek pod koniec września. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360. Ostatnio ujawniono, że kilkanaście dni wcześniej udostępniona zostanie wersja demo.

FIFA 16 demo

Źródło: easports, youtube, pcinvasion

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  co raz więcej otoczki a co raz mniej treści... jak piłka latała jak balon tak dalej lata, jak AI oszukiwało tak oszukuje, jak piłkarze poruszają się jak pajacyki na sznurkach tak dalej się poruszali, jak taktyka kulała tak dalej kula, do czego ten świat podąża, zamiast poprawiać to co należy to daje się kwiatek zatknięty w gówno i mówi ze będzie lepiej.
  • avatar
   krystianbog
   1
   Ostatni screen.. Demo fify 15? Numerki się nie pomyliły czy poprostu tytuły zbyt podobne by rozróżnić?
   • avatar
    Moderator
    -2
    Ja tam piłki nie lubię i lubiec nie będę,idę grać w coda ^^ w dopie mam tom ich fife
    • avatar
     UKBIB2012
     -23
     Legiaaaa to jest potęęęęęęga leeeeeeeeeeegiaaaa Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Wuuuuuuuuuuuuu KAaaaaaaa eSSSSSSSSSSSSS !!!!