Gry

FIFA 16 z innowacjami w każdym sektorze boiska

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie trudno zapomnieć, że i w tym roku pojawi się nowa odsłona serii FIFA, ale twórcy systematycznie nam o tym przypominają.

FIFA 16

Wprawdzie trudno zapomnieć, że i w tym roku pojawi się nowa odsłona serii FIFA, ale twórcy systematycznie nam o tym przypominają. Obiecują jednocześnie, że FIFA 16 przyniesie naprawdę sporo zmian.

O niektórych z nich już pisaliśmy, a EA po raz kolejny zapewnia, że kobiece reprezentacje narodowe nie będą tu jedyną nowością, chociaż mówi się o tym chyba najczęściej. Innowacje dotknąć mają najważniejszego elementu, czyli samego sposobu rozgrywki, a nowe elementy widoczne będą, przynajmniej wedle zapewnień, w każdym sektorze boiska.

Zawodnicy poruszać mają się teraz z większą zwinnością, co najbardziej zauważalne powinno być w grze obronnej, tym bardziej, że defensorzy pochwalić będą mogli się nową mechaniką odbioru piłki. Lepsza kontrola nad podaniami z pewnością ucieszy graczy lubiących panować w środku pola, a dynamiczne dośrodkowania i bardziej zaawansowany drybling przynieść powinny więcej okazji bramowych dla napastników.

„Zobacz jak usprawniliśmy rozgrywkę w grze FIFA 16 poprzez wprowadzenie innowacji we wszystkich sektorach boiska, zapewniając zrównoważoną zabawę w obronie, środku pola i ataku.”


Przypomnijmy, iż  FIFA 16 zawita na nasz rynek 25 września. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: youtube, unilad.co.uk

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  POSTMAN
  2
  Co roku jest sporo zmian których potem nie widać. Ostatnia grywalna Fifa to była FIFA13. A potem same babole z przelatywanie piłki przez ręce bramkarza itp.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Ale to już było i powróci więcej
   I choć tyle się zdarzyło to do przodu
   Wciąż wyrywa głupi odgrzewany kotlet
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Skoro PES stoi w miejscu od kilku lat to tu zmian będzie w tym roku rzeczywiście sporo.
    • avatar
     Monstrum
     0
     System powtórek mogli by trochę poprawić
     • avatar
      Mariano_
      0
      Nie da się wymyślić gry sportowej co rok od nowa. Jedyne co mogą robić, to po prostu ją usprawniać. Nie rozumiem żalu ludzi o brak rewolucyjnych zmian.