Gry

Kariera w FIFA to pomysł lepszy niż kiedykolwiek

przeczytasz w 1 min.

Tryb kariery w FIFA 23 również doczeka się nowości względem tego, co można było zobaczyć w poprzednich odsłonach serii.

FIFA 23 z nowościami w trybie kariery

Trzeba przyznać, że EA mocno rozkręciło się z promowaniem najnowszej części swojego piłkarskiego cyklu. Bardzo systematycznie publikowane są kolejne materiały wideo poświęcone różnego rodzaju elementom. Mogliśmy oglądać np. gameplay z omówieniem zmian w rozgrywce czy materiał z przybliżeniem oprawy graficznej. Tym razem padło na jeden z trybów.

Kariera, bo o nim mowa, nie jest tym na co większość graczy FIFA przeznacza swój czas, ale ma wierne grono sympatyków. Na tyle liczne, że EA nie tylko z tego trybu nie rezygnuje, ale systematycznie wprowadza nowości. Wraz z FIFA 23 pojawi się kolejna porcja niewidzianych wcześniej elementów. Za pośrednictwem krótkiego materiału wideo nie tylko je wymieniono, ale też zaprezentowano.

W przypadku kariery zawodnika najistotniejsza ma być możliwość wyboru osobowości wirtualnego piłkarza. To, a także jej późniejszy rozwój ma wpływać na wydarzenia na murawie oraz poza nią. Ogólnie odświeżenia doczeka się interfejs, można będzie obejrzeć więcej sekwencji filmowych, przebudowany zostanie system negocjacji i transferów, no i w końcu pojawi się możliwość pokierowania nie tylko wymyślonymi, ale też prawdziwymi menadżerami (obiecywane są najbardziej znane twarze). Dobra strategia na mecze ma być istotniejsza niż wcześniej, sztuczna inteligencja sterująca rywalami ma stanowić bowiem większe wyzwanie.

Tryb Kariera w FIFA 23 - gameplay

Kiedy premiera FIFA 23?

Data premiery gry nie stanowi tajemnicy już od momentu oficjalnej zapowiedzi. FIFA 23 trafi na rynek 30 września, chociaż jest sposób, aby zagrać jeszcze szybciej. Na wczesny dostęp od 27 września mogą liczyć zamawiający w przedsprzedaży edycję Ultimate.

Źródło: EA SPORTS FIFA

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  cena ok. 250zł. chyba ogłupieli za grę w stylu upgrade.
  • avatar
   Wenezo
   0
   150zł max