Ciekawostki

Film o Snowdenie na nowym zwiastunie

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Biograficzny film o amerykańskim demaskatorze w reżyserii Olivera Stone'a doczekał się nowego zwiastuna.

Już 16 września na ekrany kin wejdzie film Snowden przedstawiający historię tytułowego byłego pracownika CIA, opartą na prawdziwych wydarzeniach. Trzy miesiące po pierwszym opublikowany został nowy zwiastun tego obrazu.

Film biograficzny o Snowdenie może okazać się kawałem dobrego kina. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że za reżyserię odpowiada sam Oliver Stone. Na plus zaliczyć trzeba także zespół aktorski. W roli głównej wystąpi Joseph Gordon-Levitt, a obok niego zobaczymy między innymi Nicolasa Cage'a, Scotta Eastwooda, Zachary'ego Quinto i Shailene Woodley.

Nowy, trwający 2,5 minuty zwiastun zabiera nas w głąb chaotycznego świata człowieka, który zmienił sposób, w jaki podchodzimy do prywatności we współczesnym świecie. Choć historia została nieco podkoloryzowana, najważniejsze elementy pochodzą z dwóch biografii amerykańskiego demaskatora („The Snowden Files” i „Time of the Octopus”). 

...Zresztą sami zobaczcie:

Co wy na to? 

Źródło: TechSpot

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  r_e_s_e_t
  "uż 16 września na ekrany kin wejdzie film Snowden przedstawiający historię tytułowego byłego pracownika CIA, opartą na prawdziwych wydarzeniach."

  Snowden nie był pracownikiem CIA, tylko cywilnym kontraktorem NSA.
  2
 • avatar
  zed76
  Co jak co ale Amerykanie potrafią zrobić film i postać from zero to hero . Ogólnie uważam że Snowden jest pozytywnym objawem negatywnych działań rządu i jego osoba doprowadzi do pewnych restrykcji w inwigilacji osób tak jak to robi windows 10 .
  2
 • avatar
  dziobolek
  "W roli głównej wystąpi Josepha Gordona-Levitta..."
  Czy to zniewieściała wersja znanego aktora???
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Zdrajca typu Litwinienki.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
 • avatar
  zed76
  delete