Gry

FlatOut 4: oficjalna zapowiedź i garść screenów

przeczytasz w 1 min.

Gra zawierać ma wszystko to, za co gracze pokochali dwie pierwsze odsłony i poprawiać wszystko to, co zepsuła trójka, a do tego dodawać coś od siebie.

FlatOut 4

W ubiegłym miesiącu stało się jasne, że seria FlatOut doczeka się nowej odsłony. Wiedzieliśmy, że produkcja pochłonie „wiele milionów dolarów” i że pracami zajmą się studia Strategy First, Tiny Rebel Games oraz Kylotonn Entertainment. Aż do teraz musieliśmy jednak czekać na oficjalną już zapowiedź nowego tytułu.

FlatOut 4: Total Insanity – taki tytuł nosić będzie czwarta odsłona tej serii szalonych gier wyścigowych. Ufając słowom twórców, będzie to najbardziej ambitna część w historii tej marki. Gra zawierać ma wszystko to, za co gracze pokochali dwie pierwsze odsłony i poprawiać wszystko to, co zepsuła „trójka”, a do tego dodawać coś od siebie.

Aby wszystko wyszło jak należy twórcy chcą, by społeczność brała aktywny udział w procesie produkcji. Dlatego też będziemy mogli głosować jakie elementy mają pojawić się w grze – jakie trasy, samochody, wyzwania i opcje modyfikacji..

Gra FlatOut 4: Total Insanity powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się jej premiera, na pewno jednak nie będzie miała ona miejsca w tym roku. Na pocieszenie poniżej znajdziecie garść świeżutkich screenów, prezentujących nowego FlatOuta w akcji:

Źródło: VG247, Strategy First

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  9
  Czy tylko ja przeczytałem: Fallout 4?
  • avatar
   gukeskl
   6
   Na początku przeczytałem Fallout 4 i myślałem że się literówka wcisnęła. a największe oczy zrobiłem jak przeczytałem "tej szalonej wyścigówki"
   • avatar
    Fiona
    3
    Brakuje jakieś następcy serii NFS z trasami w plenerze.
    Bo na cud i jakieś porządne NFS to już nawet lemingi z młodzieżówek partyjnych nie liczą...
    • avatar
     mixolaj
     1
     Było by miło, gdyby w grze pojawiły się trasy w zimowej scenerii.
     • avatar
      Kieresz
      1
      niestety...tak jak gowniana trojka...tak i czworke robi kto inny niz oryginalne 1 i 2......
      • avatar
       cvbgvh
       0
       Najpierw co do Fallouta 4 - sam przeczytałem poprawnie ale to jest śmieszne zapytacie czemu , dlatego że kiedyś myliłem fallouta z flatoutem i zamias fallout mówiłem flatout
       ciekawe czy ta 4-ka bedzie udana tak jak flatout 2 ja osobiście uwielbiam tą gierke gdzie flatout 2 chodziło po 20zł ciekawe jak bedzie z ceną tej czesci bo na screanach wygląda jak podrasowana 2-ka ,