Gry

15 minut z FlatOut 4: Total Insanity

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Nowy filmik pozwala rzucić okiem na to, jak wygląda zabawa w grze FlatOut 4: Total Insanity, która lada dzień trafi do sklepów.

Wyścigi nie muszą opierać się tylko na wykręcaniu jak najlepszych czasów i najogólniej rzecz biorąc: zdrowej rywalizacji. Ta niezdrowa może dawać dużo więcej zabawy, o czym seria FlatOut przekonuje już od lat.

Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć zwiastun, przypominający o zbliżającej się ogromnymi krokami premierze gry FlatOut 4: Total Insanity. Dzisiaj zaś mamy dla was niespełna 15-minutowy zapis rozgrywki od GameRiot. 

Filmik pozwala przyjrzeć się jak wygląda rywalizacja na trasach, które tak naprawdę poznamy dopiero po kilku albo i kilkunastu przejazdach. Możemy też rzucić okiem na zachowania samochodów oraz na efekty pogodowe. 

Materiał przedstawia tryb kariery, w którym będziemy mogli odblokowywać kolejne pojazdy i trasy. Łącznie tych pierwszych ma być 27, drugich – 20. Oprócz kariery w grze pojawi się też kilka innych trybów, włączając w to wyścigi, walki na arenie i „kaskaderkę”.

Premiera gry FlatOut 4: Total Insanity na konsolach PlayStation 4Xbox One odbędzie się już 17 marca. Na pecety tytuł ten trafi „za jakiś czas”.

Źródło: GameRiot

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NanoXen
  Zaprezentowany materiał pokazuje, że nie ma na co czekać... słabizna... :/
  5
 • avatar
  Dragonik
  Wrócę do 2 bo jest o niebo lepsza.
  3
 • avatar
  wompierz
  Graficznie to poziom Flatout 2. Zniszczenia też średnio wyglądają, jakby pojazdy były z gumy. W każdym razie Bugbear mogłoby ruszyć tyłek i wypuścić wreszcie Wreckfesta.
  2
 • avatar
  Raider0001
  Dlaczego samochody nie mają zawieszenia ? toż to wygląda tragicznie, ślizgają się po idealnie równej tafli od A do Z, nic a nic im nie przeszkadza
  1
 • avatar
  vide cui fidas
  Ja też nie czekam...
 • avatar
  grzech7
  Ps4 pro czeka na to:)
  -6
 • avatar
  mixolaj
  Ciekawie zaprojektowane trasy, fajne oświetlenie, fizyka o niebo lepsza niż w FlatOut 3... ale FlatOut 2 w ostatecznym rozrachunku jest zwyczajnie lepszy! ;)