Audio

Flex Wristband zamieni iPoda Nano w zegarek

przeczytasz w 1 min.

Gadżety wyprodukowane przez Apple są nie tylko funkcjonalnymi, ale też bardzo ładnymi urządzeniami.  Nie ma więc nic dziwnego w tym, że próbuje się je traktować jako dodatki do ubrania. Najlepszym tego przykładem eleganckiego designu jest odtwarzacz iPod Nano 6G.

Ze względu na swój kształt, rozmiary oraz zastosowanie całkiem dużego wyświetlacza może on działać jako zegarek. Jednak do pełnienia tej funkcji brakuje mu jednego elementu - paska lub bransolety. Zauważyła to firma Incase, która wprowadziła na rynek produkt Flex Wristband.

Incase Flex Wirstband Gold dla Apple iPod Nano 6G
Incase Flex Wirstband Black dla Apple iPod Nano 6G

Bransoleta została wykonana z dobrej jakości stali, dzięki czemu nie będzie jej łatwo zarysować lub zerwać. Oprócz tego w żaden sposób nie zablokuje dojścia do minijacka i portu USB, dzięki czemu będziemy mogli naładować swojego iPoda nie zdejmując go z ręki. Produkt kosztuje niespełna 50 dolarów i jest dostępny w Stanach Zjednoczonych.
 

Incase Flex Wirstband dla Apple iPod Nano 6G 1
Incase Flex Wirstband Gold dla Apple iPod Nano 6G 2

Nie wiem jak wy, ja chyba wolę tradycyjne zegarki. A może znajdzie sie ktoś, kto chciałby kupić taki gadżet?
 

Więcej o produktach Apple:

Źródło: Ubergizmo

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  w sumie nieglupi pomysl :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Przecież paski do Nano 6G na rekę są już od ubiegłego roku,sam w kwietniu kupiłem Nano 6G + Puro Wristband który służy mi jako zegarek,a najlepszy w tym jest to że taki ipod może służyć jako ściąga.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    W Nano 6G jest możliwość przeglądania zdjęć,otwierasz np Painta,tworzysz nowy obraz o rozdzielczości 240x240 i piszesz tam to co cię interesuje potem wrzucasz taki obraz przez itunesa.Sam raz skorzystałem na historii wątpie żeby pani/pan mogła/mógł się skapnąć że w zegarku jest ściąga.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     gdzieś ten iPOD nano 6g mnie nie przekonuje :/ Mam 5g 16GB i jestem absolutnie z niego zadowolony! Ta dotykowa "pierdółka" totalnie mnie odrzuca :/ Ale pomysł IMO i tak jest ciekawy ;)
     • avatar
      Nalovp
      0
      Już kupiłem,z przesyłką 65 dolarów wyszło.
      Fajny prezent dla kobity,oczywiście z tym ipodem nano.