Gry komputerowe

Football Manager 2017 - ten filmik zawiera wszystko, co musicie wiedzieć

przeczytasz w 1 min.

Półgodzinny materiał wideo stanowi doskonały przegląd wszystkich najważniejszych elementów najnowszej odsłony piłkarskiego menedżera.

Ubiegłoroczna edycja Football Managera okazała się bardzo dobrą produkcją: solidną i wciągającą. Nawet pomimo braku rewolucji, nie zabrakło kilku nowych rozwiązań odświeżających schemat rozgrywki. Najnowsza odsłona trafi na rynek już za trzy tygodnie. Ekipa Sports Interactive uznała, że to najwyższy czas, by co nieco o niej opowiedzieć.

Football Manager 2017 ma udoskonalić obecną mechanikę rozgrywki i wprowadzić kilka nowości, choć oczywiście po raz kolejny żadnych drastycznych zmian nie należy się spodziewać. Na plus na pewno zaliczyć trzeba odświeżenie silnika meczowego, dzięki czemu oglądanie spotkań dawać ma mnóstwo frajdy. Poprawiona sztuczna inteligencja wpłynie zaś nie tylko na mecze, ale też na rynek transferowy.

Zmiany nie ominą także interfejsu użytkownika, który ma być teraz bardziej czytelny i intuicyjny w obsłudze. Cel jest taki, by starzy wyjadacze czuli się jak w domu, a nowicjusze nie mieli problemów z opanowaniem sterowania. Pomniejsze zmiany trafią do sztabu szkoleniowego, kontaktów z mediami czy statystyk. Wszystko to, aby tworzenie i zarządzanie drużyną marzeń było jeszcze przyjemniejsze i by gracz mógł poczuć, że ma kontrolę nad wszystkim.

Dokładny opis najważniejszych elementów gry Football Manager 2017 znajdziecie na poniższym, półgodzinnym materiale wideo. Co ważne, przygotowane zostały polskie napisy:

Premiera gry Football Manager 2017 już 4 listopada.

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!