Gry

45 minut z grą Forza Horizon 4

przeczytasz w 1 min.

Forza Horizon 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nowa gra Playground Games zapowiada się wyśmienicie, a jeśli w to nie wierzycie, to koniecznie zobaczcie ten nowy materiał wideo.

Wczesną jesienią konsole Xbox One i pecety zacznie rozgrzewać Forza Horizon 4. Podczas targów E3 2018 mogliśmy zobaczyć całkiem obszerną prezentację, ale jeśli wciąż wam mało, to IGN postarało się o deser w postaci trzech kwadransów z samochodówką od Playground Games.

Forza Horizon 4 ma zawierać wszystko, za co ta seria jest uwielbiania i jeszcze więcej. Będzie duży otwarty świat – po brytyjskich drogach będzie można poruszać się rozmaitymi samochodami, nie tylko dobrze bawiąc się pokonując kolejne wiraże, ale też cieszyć oczy świetną oprawą wizualną.

Najważniejsza nowość to zmieniające się co tydzień pory roku. Można też liczyć na dynamiczną pogodę, która będzie miała realny wpływ na rozgrywkę. Tę ostatnią wzbogacą także Horizon Stories, czyli misje fabularne z własną firmą w tle czy też możliwość kupienia własnej posiadłości. 

Forza Horizon 4 screen

Będzie tu więc sporo z Forzy, trochę z Crazy Taxi i jeszcze trochę z Test Drive Unlimited. Innymi słowy: 2 października na półkach sklepowych wyląduje prawdopodobnie kawał świetnej gry dla miłośników samochodówek, w których nie liczy się tylko jak najszybsze pokonywanie kolejnych kółek.

Grze można teraz dokładnie się przyjrzeć, bo redakcja IGN opublikowała aż 45-minutowy film. Można spojrzeć na samą jazdę, interfejs, system wyzwań, modyfikację postaci, modyfikacje pojazdu... Zresztą warto obejrzeć całość.

Forza Horizon 4 – 45 minut z grą:

Źródło: IGN

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  1
  Zapowiada się kolejna bardzo dobra część. Tylko dla odmiany mogliby dodać jakieś większe miasta bo w każdej części to głownie otwarte i puste tereny na których prawie nic nie ma.
  • avatar
   wizard251
   0
   Gra wygląda bardzo ładnie. Brakuje mi w niej najważniejszego, mianowicie brak jakiegokolwiek modelu zniszczeń pojazdu. Jazda po bezdrożach, rozwalanie murków, obijanie się o przeszkody i żadnego wgniecenia lub rys na samochodzie. Szkoda, bo graficznie wszystko wygląda pięknie. Kupiłbym, dyby miała więcej realizmu.
   • avatar
    leon691
    -5
    Taka różnica, że od małego mamy doczynienia z ruchem lewostronnym i przyjemniej się jeździ w ten sposób. W FH 3 ruch prawostronny i związane z nim dzwony były najbardziej irytującym dla.mnie elementem rozgrywki.
    • avatar
     taki_jeden
     0
     Mam nadzieję, że ogarną optymalizację, bo na tym filmiku jest tyle miejsc gdzie fpsy spadają drastycznie (choćby 0:13, 01:12). Edit: Dalej jest jeszcze gorzej.

     A co jak ktoś gra raz na 2 tygodnie? To nigdy nie pogra w dwie pory roku? :(
     • avatar
      deton24
      0
      Tylko ja widzę mimo VP9 drastyczną kompresję?
      Ten klip w ogóle jakoś słabo wygląda. I spore spadki FPS są.
      Z X0ne to jest?

      Tutaj na Xbox One X w 4K 60 FPS nagrywali 10 minutowy klip.
      I jest opad szczęki:
      https://www.youtube.com/watch?v=ur1alK-DqvQ